Yhteiskuntatieteiden ja kauppatieteiden tiedekunnan yhteystiedot

Dekaanit

Sari Rissanen
No image.
Nimike
Professori, dekaani
Sähköposti
sari.rissanen@uef.fi
GSM-numero
0405943774
Suora numero
0294455001
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3068/2

Tiedekunnan lähipalvelut

Ulla Hurskainen
No image.
Nimike
Johtava hallintopäällikkö
Sähköposti
ulla.hurskainen@uef.fi
GSM-numero
0505125238
Suora numero
0294458100
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2098
Lisätietoja
Filosofinen tiedekunta sekä Yhteiskuntatieteiden ja kauppatieteiden tiedekunta

Sari Hakaoja
No image.
Nimike
Hallintosihteeri
Sähköposti
sari.hakaoja@uef.fi
GSM-numero
0403552181
Suora numero
0294455046
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3122/2

Annikki Honkanen
No image.
Nimike
koulutuspäällikkö
Sähköposti
annikki.honkanen@uef.fi
GSM-numero
0403552603
Suora numero
0294455063
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3120/2

Tuula Honkanen
No image.
Nimike
Hallintosihteeri
Sähköposti
tuula.honkanen@uef.fi
GSM-numero
0504422416
Suora numero
0294455062
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2104

Eija Fabritius
No image.
Nimike
tiedottaja
Sähköposti
eija.fabritius@uef.fi
GSM-numero
0403552681
Suora numero
0294455040
Huoneen tiedot
Joensuu, viestintä

Anne Korhonen
No image.
Nimike
Opintoasiainpäällikkö
Sähköposti
anne.m.korhonen@uef.fi
GSM-numero
0504422686
Suora numero
0294455126
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2086

Airi Leppänen
No image.
Nimike
Henkilöstösuunnittelija
Sähköposti
airi.leppanen@uef.fi
GSM-numero
0403552098
Suora numero
0294455171
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3122/1

Tuula Ranne
No image.
Nimike
Talous- ja henkilöstösuunnittelija
Sähköposti
tuula.ranne@uef.fi
GSM-numero
0500257467
Suora numero
0294455245
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2101

Sirkka Tuovinen
No image.
Nimike
hallintosihteeri
Sähköposti
sirkka.tuovinen@uef.fi
GSM-numero
0403552670
Suora numero
0294455312
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3121

Maria Venäläinen
No image.
Nimike
Hallintosihteeri
Sähköposti
maria.venalainen@uef.fi
GSM-numero
0504424450
Suora numero
0294455322
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora II h 2102