Henkilökunta

Professorit

Janne Jänis
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
janne.janis@uef.fi
GSM-numero
504601057
Suora numero
0294453422
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 349

Igor Koshevoy
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
igor.koshevoy@uef.fi
GSM-numero
504422694
Suora numero
0294453439
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 257

Mikko Linnolahti
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
mikko.linnolahti@uef.fi
GSM-numero
505926855
Suora numero
0294453441
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 249

Tapani Pakkanen
No image.
Nimike
Professori, Emeritus
Sähköposti
tapani.pakkanen@uef.fi
GSM-numero
405028982
Suora numero
0294453446
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 255

Tuula Pakkanen
No image.
Nimike
Professori, Emerita
Sähköposti
tuula.pakkanen@uef.fi
GSM-numero
504354379
Suora numero
0294453447
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 240

Juha Rouvinen
No image.
Nimike
Professori, Laitoksen varajohtaja
Sähköposti
juha.rouvinen@uef.fi
GSM-numero
504096387
Suora numero
0294453450
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 347

Jarkko Saarinen
No image.
Nimike
Apulaisprofessori
Sähköposti
jarkko.j.saarinen@uef.fi
GSM-numero
504422596
Suora numero
0294453433
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 231

Olli Sippula
No image.
Nimike
Apulaisprofessori
Sähköposti
olli.sippula@uef.fi
GSM-numero
0403553397
Suora numero
0294453812
Huoneen tiedot
Kuopio Melania 408

Mika Suvanto
No image.
Nimike
Professori, Laitoksen johtaja
Sähköposti
mika.suvanto@uef.fi
GSM-numero
503030562
Suora numero
0294453451
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 243

Opettajat ja tutkijat

Leila Alvila
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Sähköposti
leila.alvila@uef.fi
GSM-numero
504421058
Suora numero
0294453413
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 238

Lena Ammosova
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
lena.ammosova@uef.fi
GSM-numero
504422610
Suora numero
0294453438
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 357

Nina Hakulinen
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
nina.hakulinen@uef.fi
GSM-numero
504422318
Suora numero
0294453415
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 340

Pipsa Hirva
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
pipsa.hirva@uef.fi
GSM-numero
503310829
Suora numero
0294453418
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 365

Janne Hirvi
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
janne.hirvi@uef.fi
GSM-numero
504422594
Suora numero
0294453432
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 258

Yu Jiang
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
yu.jiang@uef.fi
GSM-numero
504422610
Suora numero
0294453438
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 357

Sirpa Jääskeläinen
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
sirpa.jaaskelainen@uef.fi
GSM-numero
505689428
Suora numero
0294453744
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 368a

Timo Kekäläinen
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
timo.kekalainen@uef.fi
GSM-numero
504422598
Suora numero
0294453434
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 343

Niko Kinnunen
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
niko.kinnunen@uef.fi
GSM-numero
503424084
Suora numero
0294453041
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 241

Mikko Laitaoja
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
mikko.laitaoja@uef.fi
GSM-numero
504422598
Suora numero
0294453434
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 343

Marko Mäkinen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Sähköposti
marko.makinen@uef.fi
GSM-numero
504422608
Suora numero
0294453436
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 344

Merja Niemi
No image.
Nimike
Projektitutkija
Sähköposti
merja.niemi@uef.fi
GSM-numero
504422599
Suora numero
0294453435
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 346

Ville Nissinen
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
ville.h.nissinen@uef.fi
GSM-numero
503227071
Suora numero
0294451071
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 146

Tarja Parkkinen
No image.
Nimike
Yliopisto-opettaja
Sähköposti
tarja.parkkinen@uef.fi
GSM-numero
503464434
Suora numero
0294453108
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 339

Chiara Rutanen
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Sähköposti
chiara.rutanen@uef.fi
GSM-numero
504422599
Suora numero
0294453435
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 346

Nuoremmat tutkijat

Bukunmi Akinwunmi
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
bukunmi.akinwunmi@uef.fi
GSM-numero
504422586
Suora numero
0294453427
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 163

Paavo Auvinen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
paavo.auvinen@uef.fi
GSM-numero
504422585
Suora numero
0294453426
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 162

Andrei Beliaev
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
andrei.beliaev@uef.fi
GSM-numero
503875685
Suora numero
0294453314
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 351

Mariia Beliaeva
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
mariiab@student.uef.fi
GSM-numero
503875685
Suora numero
0294453314
Huoneen tiedot
Joensuu, Futura 351

Wenjuan Cui
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
wenjuan.cui@uef.fi
GSM-numero
504422591
Suora numero
0294453429
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 359

Yanning Dou
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
yanning.dou@uef.fi
GSM-numero
504422609
Suora numero
0294453437
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 345a

Eemeli Eronen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
eemeli.eronen@uef.fi
Huoneen tiedot
Joensuu, Futura 152

Toni Eskelinen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
tonie@uef.fi
GSM-numero
503875685
Suora numero
0294453314
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 351

Aderemi Deborah Fayoyiwa
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
aderemi.fayoyiwa@uef.fi
GSM-numero
504422591
Suora numero
0294453429
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 359

Olufunmilayo Omolara Mofikoya
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
omolara.mofikoya@uef.fi
GSM-numero
504422609
Suora numero
0294453437
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 345a

Pauliina Nevalainen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
pauliina.nevalainen@uef.fi
GSM-numero
504422585
Suora numero
0294453426
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 162

Hanna Paananen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
hanna.paananen@uef.fi
GSM-numero
504422584
Suora numero
0294453425
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 146

Johan Pääkkönen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
johan.paakkonen@uef.fi
GSM-numero
504422567
Suora numero
0294453423
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 342

Filipp Temerov
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
filipp.temerov@uef.fi
GSM-numero
505270750
Suora numero
0294453998
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 242

Diana Temerova
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
diana.temerova@uef.fi
GSM-numero
505270750
Suora numero
0294453998
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 242

Senthil Thangaraj
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
senthil.thangaraj@uef.fi
GSM-numero
504422567
Suora numero
0294453423
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 342

Qing Zhao
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
qing.zhao@uef.fi
GSM-numero
4422591
Suora numero
0294453429
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 345a

Peter Zorve
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
petez@uef.fi
GSM-numero
504422586
Suora numero
0294453427
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 163

Muu henkilökunta

Mari Heiskanen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Sähköposti
mari.heiskanen@uef.fi
GSM-numero
0504422380
Suora numero
0294453417
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 234B

Päivi Inkinen
No image.
Nimike
Erikoislaboratoriomestari
Sähköposti
paivi.inkinen@uef.fi
GSM-numero
503310741
Suora numero
0294453421
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 225

Martti Lappalainen
No image.
Nimike
Laboratorioteknikko
Sähköposti
martti.lappalainen@uef.fi
GSM-numero
505187290
Suora numero
0294453440
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 159

Katri Mustonen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
katri.mustonen@uef.fi
GSM-numero
0505625334
Suora numero
0294453250
Huoneen tiedot
Joensuu Metria 310

Taina Nivajärvi
No image.
Nimike
Laboratoriomestari
Sähköposti
taina.nivajarvi@uef.fi
GSM-numero
504423133
Suora numero
0294453443
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 244

Marita Ratilainen
No image.
Nimike
Opintosihteeri, Study Secretary
Sähköposti
marita.ratilainen@uef.fi
GSM-numero
0504338260
Suora numero
0294453271
Huoneen tiedot
Joensuu Metria 315

Urpo Ratinen
No image.
Nimike
Laboratorioteknikko
Sähköposti
urpo.ratinen@uef.fi
GSM-numero
503310743
Suora numero
0294453448
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 158

Kari Surakka
No image.
Nimike
Virastomestari, Futura
Sähköposti
kari.surakka@uef.fi
GSM-numero
0503262801
Suora numero
0294458344
Huoneen tiedot
Joensuun Futura 121

Sari Suvanto
No image.
Nimike
Yli-insinööri
Sähköposti
sari.suvanto@uef.fi
GSM-numero
503075320
Suora numero
0294453452
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 237

Leila Tiihonen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
leila.tiihonen@uef.fi
GSM-numero
0403552563
Suora numero
0294453606
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3134

Tarja Virrantalo
No image.
Nimike
Erikoislaboratoriomestari
Sähköposti
tarja.virrantalo@uef.fi
GSM-numero
504424471
Suora numero
0294453456
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 230