Luonnontieteiden ja metsätieteiden tiedekunnan yhteystiedot

Dekaanit

Jukka Jurvelin
No image.
Nimike
Dekaani, professori
Sähköposti
jukka.jurvelin@uef.fi
GSM-numero
0403539282
Suora numero
0294453330
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2152, Joensuu Natura 350

Elina Oksanen
No image.
Nimike
Varadekaani, professori
Sähköposti
elina.oksanen@uef.fi
GSM-numero
0504331810
Suora numero
0294453082
Huoneen tiedot
Joensuu Natura 365, Kuopio Snellmania 4043

Henkilöstö-, opinto-, talous- ja yleishallintoasiat

Arja Hirvonen
No image.
Nimike
Johtava hallintopäällikkö
Sähköposti
arja.hirvonen@uef.fi
GSM-numero
0447163422
Suora numero
0294453002
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2151
Lisätietoja
Luonnontieteiden ja metsätieteiden tiedekunta

Aino Eskelinen
No image.
Nimike
Henkilöstösihteeri
Sähköposti
aino.eskelinen@uef.fi
GSM-numero
0504422016
Suora numero
0294453020
Huoneen tiedot
Joensuu Natura 347

Kaisa Laitinen
No image.
Nimike
Koulutuspäällikkö
Sähköposti
kaisa.laitinen@uef.fi
GSM-numero
0504327573
Suora numero
0294453003
Huoneen tiedot
Joensuu Natura 348

Marketta Lämsä
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
marketta.lamsa@uef.fi
GSM-numero
0403553139
Suora numero
0294453156
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2150/2

Anna-Leena Nylund
No image.
Nimike
Suunnittelija
Sähköposti
anna-leena.nylund@uef.fi
GSM-numero
0403552882
Suora numero
0294453025
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2153

Anita Oinasmaa
No image.
Nimike
Opintosihteeri
Sähköposti
anita.oinasmaa@uef.fi
GSM-numero
0504423215
Suora numero
0294453026
Huoneen tiedot
Joensuu Natura 349

Anita Smolander
No image.
Nimike
Henkilöstösihteeri
Sähköposti
anita.smolander@uef.fi
GSM-numero
0403552101
Suora numero
0294453029
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2146/1

Satu Turunen
No image.
Nimike
Hallintosihteeri, dekaanin sihteeri
Sähköposti
satu.turunen@uef.fi
GSM-numero
0403553698
Suora numero
0294453031
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2145/2

Elina Väisänen
No image.
Nimike
Koordinaattori
Sähköposti
elina.vaisanen@uef.fi
GSM-numero
0403553940
Suora numero
0294453021
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2148