Lukion henkilökunta

Johanna Alpia-Sormunen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
johanna.alpia-sormunen@uef.fi
Suora numero
0294452522
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 251

Mari Aspa
No image.
Nimike
Kuraattori
Sähköposti
mari.aspa@uef.fi
Suora numero
0504408234
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 131

Petri Federley
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
petri.federley@uef.fi
Suora numero
0294452754
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 229

Tiina Forsström
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
tiina.forsstrom@uef.fi
Suora numero
0294452534
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 264

Petri Hakkarainen
No image.
Nimike
Erikoislaboratoriomestari
Sähköposti
petri.hakkarainen@uef.fi
Suora numero
0294452507
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 233

Harri Hakulinen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
harri.hakulinen@uef.fi
Suora numero
0294452756
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 202

Suvi Heikkinen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
suvi.heikkinen@uef.fi
Suora numero
0294452053
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 264

Tuomo Hiltunen
No image.
Nimike
Virastomestari
Sähköposti
tuomo.hiltunen@uef.fi
Suora numero
0294458083
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 167

Marita Hokkanen
No image.
Nimike
Rehtori
Sähköposti
marita.hokkanen@uef.fi
Suora numero
0294452502
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 198

Säde Hokkanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
sade.hokkanen@uef.fi
Suora numero
0294452788
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 1226

Mervi Holopainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
mervi.holopainen@uef.fi
Suora numero
0294452754
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 229

Heini Honkanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
heini.honkanen@uef.fi
Suora numero
0294452090
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 202

Kati Huttu-Pantsari
No image.
Nimike
Oppilaanohjaaja
Sähköposti
kati.huttu-pantsari@uef.fi
Suora numero
0294452556
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu Taitola 128B

Samuli Hägg
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
samuli.hagg@uef.fi
Suora numero
0294452176
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 251

Helena Itkonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
helena.itkonen@uef.fi
Suora numero
0294452760
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 251

Annukka Juutinen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
annukka.juutinen@uef.fi
Suora numero
0294452756
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 202

Anja Kareinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
anja.kareinen@uef.fi
Suora numero
0294452581
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 110

Juha Karkkulainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
juha.karkkulainen@uef.fi
Suora numero
0294452093
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 202

Erja Karvinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
erja.karvinen@uef.fi
Suora numero
0294452092
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 263/Länsikadun koulu

Tanja Kettunen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
tanja.kettunen@uef.fi
Suora numero
0294452589
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 251

Mika Kilpiä
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
mika.kilpia@uef.fi
Suora numero
0294452757
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 181/Länsikadun koulu,

Armi Kivilahti
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
armi.kivilahti@uef.fi
Suora numero
0294452788
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 1226

Camilla Koskinen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
camilla.koskinen@uef.fi
Suora numero
0294452760
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 251/Länsikadun koulu

Marko Kotilainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
marko.kotilainen@uef.fi
Suora numero
0294452722
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 110

Kimmo Kotro
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
kimmo.kotro@uef.fi
Suora numero
0294452190
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 181

Mari Kuusimäki
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
mari.kuusimaki@uef.fi
Suora numero
0294452755
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 277

Tarja Lehikoinen-Suviranta
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
tarja.lehikoinen-suviranta@uef.fi
Suora numero
0294452627
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 251

Raija Lindroos-Heinänen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
raija.lindroos-heinanen@uef.fi
Suora numero
0294452722
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 110

Jaana Lintunen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jaana.lintunen@uef.fi
Suora numero
0294452633
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 277

Miia Lipponen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
miia.lipponen@uef.fi
Suora numero
0294452690
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu Taitola 128 b

Olli Lyytikäinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
olli.lyytikainen@uef.fi
Suora numero
0294452624
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu Taitola 128 b

Esa Marjola
No image.
Nimike
Atk-suunnittelija
Sähköposti
esa.marjola@uef.fi
Suora numero
0294452510
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 234

Johanna Mikkonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
johanna.2.mikkonen@uef.fi
Suora numero
0294452759
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 263/Länsikadun koulu

Janne Palviainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
janne.palviainen@uef.fi
Suora numero
0294452106
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 203

Jussi Petrelius
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
jussi.petrelius@uef.fi
Suora numero
0294452754
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 229

Piia Pulkkinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
piia.pulkkinen@uef.fi
Suora numero
0294452559
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 208

Tuulevi Pykäläinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
tuulevi.pykalainen@uef.fi
Suora numero
0294452678
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 110

Juha Pössi
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
juha.possi@uef.fi
Suora numero
0294452681
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 181/Länsikadun koulu,

Noora-Liia Rautio
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
noora-liia.rautio@uef.fi
Suora numero
0294452687
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 264

Jaana Räisänen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jaana.raisanen@uef.fi
Suora numero
0294452623
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 229

Satu Räty
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
satu.raty@uef.fi
Suora numero
0294452761
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 1226

Heikki Saari
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
heikki.saari@uef.fi
Suora numero
0294452756
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 202

Jasmiitta Saarikorpi
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
jasmiitta.saarikorpi@uef.fi
Suora numero
0294452229
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 277/Länsikadun koulu 1156

Heli Samela
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
heli.samela@uef.fi
Suora numero
0294452805
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 249

Leena Semi
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
leena.semi@uef.fi
Suora numero
0294452019
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 277

Sari Soininen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
sari.soininen@uef.fi
Suora numero
0294452717
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 263

Jussi Suokas
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jussi.suokas@uef.fi
Suora numero
0294452755
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 277

Jaana Taivainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jaana.taivainen@uef.fi
Suora numero
0294452756
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 202

Jaana Tanskanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jaana.tanskanen@uef.fi
Suora numero
0294452726
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 128

Mauri Teräväinen
No image.
Nimike
Virastomestari
Sähköposti
mauri.teravainen@uef.fi
Suora numero
0294452513
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu Taitola 106

Minna Tiainen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
minna.tiainen@uef.fi
Suora numero
0294452757
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 181

Marjo Tissari-Harinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
marjo.tissari-harinen@uef.fi
Suora numero
0294452729
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 208

Ritva Tolvanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
ritva.tolvanen@uef.fi
Suora numero
0294452730
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 264/Länsikadun koulu

Veijo Torpakko
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
veijo.torpakko@uef.fi
Suora numero
0294452568
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 264

Visa Tuominen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
visa.tuominen@uef.fi
Suora numero
0294452762
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu Taitola 128B

Maarit Turunen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
maarit.turunen@uef.fi
Suora numero
0294452759
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 263/Länsikadun koulu

Minna Ursin
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
minna.ursin@uef.fi
Suora numero
0294452767
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 229/Länsikadun koulu

Mirja Valtonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
mirja.valtonen@uef.fi
Suora numero
0294452760
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 251/Länsikadun koulu

Kaisu Vanhala
No image.
Nimike
Toimistosihteeri
Sähköposti
kaisu.vanhala@uef.fi
Suora numero
0294452514
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 193

Peter Vatanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
peter.vatanen@uef.fi
Suora numero
0294452757
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 181/Länsikadun koulu

Kalle Ventola
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
kalle.ventola@uef.fi
Suora numero
0294452722
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 110

Tuija Wilson
No image.
Nimike
Toimistosihteeri
Sähköposti
tuija.wilson@uef.fi
Suora numero
0294452516
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 193

Eliisa Vähä
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
eliisa.vaha@uef.fi
Suora numero
0294452785
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 181

Hannu Vähäkoski
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
hannu.vahakoski@uef.fi
Suora numero
0294452756
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 202

Jaakko Väisänen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jaakko.vaisanen@uef.fi
Suora numero
0294452787
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 181