Tulliportin normaalikoulun henkilökunta luokat 1-6

Eemeli Alsio
No image.
Role
Koulunkäyntiohjaaja
Email
eemeli.alsio@uef.fi
Direct number
0294452198
Room info
Joensuu Länsikadun koulu

Anniina Delicata
No image.
Role
Lehtori, musiikki
Email
anniina.rasanen@uef.fi
Direct number
0294452040
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1075

Katja Figueras
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 1-2E
Email
katja.figueras@uef.fi
Direct number
0294452532
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1125

Sampo Forsström
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 3C
Email
sampo.forsstrom@uef.fi
Direct number
0294452533
Room info
Joensuu,Länsikadun koulu 1160

Tiina Forsström
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
tiina.forsstrom@uef.fi
Direct number
0294452534
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 264

Anne Haikola
No image.
Role
Koulupsykologi
Email
anne.haikola@uef.fi
Direct number
0504372498
Room info
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Minna Haring
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 3A
Email
minna.haring@uef.fi
Direct number
0294452503
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1156

Tarja Haveri
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 4C
Email
tarja.haveri@uef.fi
Direct number
0294452542
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1140

Marianne Heilmann
No image.
Role
Koulunkäyntiohjaaja
Email
marianhe@uef.fi
Direct number
0294452183
Room info
Joensuu Tulliprtin normaalikoulu 1-6

Anna-Liisa Heiskanen
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 1-2B
Email
anna-liisa.heiskanen@uef.fi
Direct number
0294452178
Room info
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Jussi Hietava
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 1A
Email
jussi.hietava@uef.fi
Direct number
0294452185
Room info
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1135

Leena Hurmekoski
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 4B
Email
leena.hurmekoski@uef.fi
Direct number
0294452554
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1146

Pyry Hyvönen
No image.
Role
Koulunkäyntiohjaaja
Email
pyry.hyvonen@uef.fi
Direct number
0294452192
Room info
Joensuu Länsikadun koulu

Taru-Tuija Hyykky
No image.
Role
Lehtori, musiikki
Email
taru-tuija.hyykky@uef.fi
Direct number
0294452066
Room info
Joensuu, Länsikadun koulu, 1075

Pirjo Immonen
No image.
Role
Koulunkäyntiohjaaja
Email
pirjo.immonen@uef.fi
Direct number
0294452170
Room info
Joensuu Länsikadun koulu

Juha Karhunen
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 6C
Email
juha.karhunen@uef.fi
Direct number
0294452582
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1176

Erja Karvinen
No image.
Role
Lehtori
Email
erja.karvinen@uef.fi
Direct number
0294452092
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 263

Mika Kilpiä
No image.
Role
Lehtori, elämänkatsomustieto
Email
mika.kilpia@uef.fi
Direct number
0294452177
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 181/Länsikadun koulu,

Hilkka Koivistoinen
No image.
Role
Lehtori, englannin kieli
Email
hilkka.koivistoinen@uef.fi
Direct number
0294452120
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1030

Matias Kolström
No image.
Role
Teaching Assistant
Email
matkol@uef.fi
Direct number
0294452191
Room info
Natura 213

Jyrki Korkki
No image.
Role
Perusasteen rehtori
Email
jyrki.korkki@uef.fi
Direct number
0294452661
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1084

Merja Kukkonen
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 1A
Email
merja.kukkonen@uef.fi
Direct number
0294452613
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1103

Julia Laittila
No image.
Role
Lehtori, venäjän kieli
Email
julia.laittila@uef.fi
Direct number
0294452188
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1004

Roosa Martikainen
No image.
Role
Koulunkäyntiohjaaja
Email
roosa.martikainen@uef.fi
Direct number
0294452196
Room info
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Timo Martikainen
No image.
Role
University Lecturer, Educational Psychology
Email
timo.martikainen@uef.fi
Direct number
0294452038
Room info
Joensuu Futura 204

Erkki Miettinen
No image.
Role
Laboratoriomestari
Email
erkki.miettinen@uef.fi
Direct number
0294452511
Room info
Joensuu Länsikadun koulu

Suvi Miettinen
No image.
Role
Koulunkäyntiohjaaja
Email
suvihei@uef.fi
Direct number
0294452184
Room info
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Anna Mikkonen
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 1-2D
Email
anna.mikkonen@uef.fi
Direct number
0294452369
Room info
Joensuu 1106

Johanna Mikkonen
No image.
Role
Lehtori
Email
johanna.2.mikkonen@uef.fi
Direct number
0294452652
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 263

Niina Mikkonen
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 1-2C
Email
niina.mikkonen@uef.fi
Direct number
0294452197
Room info
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Mika Mononen
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 3B
Email
mika.o.mononen@uef.fi
Direct number
0294452654
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1147

Eija Mälkiä
No image.
Role
Lehtori, suomi toisena kielenä -opetus
Email
eija.malkia@uef.fi
Direct number
0294452215
Room info
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Petri Ohtonen
No image.
Role
Koulunkäyntiohjaaja
Email
petri.ohtonen@uef.fi
Direct number
0294452219
Room info
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Juha Paavilainen
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 5A
Email
juha.paavilainen@uef.fi
Direct number
0294452132
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 2009

Päivi Pesonen
No image.
Role
Virastomestari
Email
paivi.pesonen@uef.fi
Direct number
0294452115
Room info
Joensuu Länsikadun koulu

Juha Pössi
No image.
Role
Tuntiopettaja, ortodoksinen uskonto
Email
juha.possi@uef.fi
Direct number
0294452681
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 181/Länsikadun koulu,

Arja Ratilainen
No image.
Role
Toimistosihteeri
Email
arja.ratilainen@uef.fi
Direct number
0294452512
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1088

Kirsi Repo
No image.
Role
Terveydenhoitaja
Email
kirsi.repo@uef.fi
Direct number
0133305863
Room info
Joensuu Regia

Mikko Ripatti
No image.
Role
Johtava rehtori
Email
mikko.ripatti@uef.fi
Direct number
0294452220

Päivi Rosti
No image.
Role
Koulunkäyntiohjaaja
Email
paivi.rosti@uef.fi
Direct number
0294452195
Room info
Joensuu Länsikadun koulu

Päivi Ruotsalainen
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 2A
Email
paivi.ruotsalainen@uef.fi
Direct number
0294452174
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1125

Ville Räsänen
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
ville.rasanen@uef.fi
Direct number
0294452091
Room info
Joensuu Länsikadun koulu

Hilkka Räty
No image.
Role
Lehtori, erityisopettaja 1-6
Email
hilkka.raty@uef.fi
Direct number
0294452696
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1134

Sinikka Räty-Záborszky
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 6A
Email
sinikka.raty@uef.fi
Direct number
0294452698
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1179

Marjaana Saarelainen
No image.
Role
Kuraattori
Email
marjaana.saarelainen@uef.fi
Direct number
0133305954
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 130/Länsikadun koulu

Jasmiitta Saarikorpi
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
jasmiitta.saarikorpi@uef.fi
Direct number
0294452229
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 277

Tuire Silvennoinen
No image.
Role
Lehtori, erityisopettaja luokat 1-6
Email
tuire.silvennoinen@uef.fi
Direct number
0294452096
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 2018

Sari Soininen
No image.
Role
Lehtori
Email
sari.soininen@uef.fi
Direct number
0294452717
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 263

Elena Snellman
No image.
Role
Koulunkäyntiohjaaja
Email
elena.snellman@uef.fi
Direct number
0294452202
Room info
Joensuu Länsikadun koulu

Juuli Solja
No image.
Role
Koulunkäyntiohjaaja
Email
juulisol@uef.fi
Direct number
0294452164
Room info
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Ulla Sten
No image.
Role
Tuntiopettaja, käsityö ja liikunta
Email
ulla.sten@uef.fi
Direct number
0294452069
Room info
Joensuu Länsikadun koulu

Mauri Teräväinen
No image.
Role
Virastomestari
Email
mauri.teravainen@uef.fi
Direct number
0294452513
Room info
Joensuu Tulliportin koulu Taitola 106

Ritva Tolvanen
No image.
Role
Lehtori
Email
ritva.tolvanen@uef.fi
Direct number
0294452730
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 264

Emmi Torikka
No image.
Role
Lehtori
Email
emmi.torikka@uef.fi
Direct number
0294452334
Room info
Länsikadun koulu/Tulliportin koulu

Tuukka Vannas
No image.
Role
Lehtori
Email
tuukka.vannas@uef.fi
Direct number
0294452140
Room info
Länsikadun koulu/Tulliportin koulu

Päivi Vesala
No image.
Role
Lehtori, luokanopettaja 5B
Email
paivi.vesala@uef.fi
Direct number
0294452141
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 2016

Sanna Vänskä
No image.
Role
Lehtori, erityisopettaja, luokat 1-6
Email
sanna.vanska@uef.fi
Direct number
0294452012
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 2018

Hanna Yletyinen
No image.
Role
Lehtori, englannin kieli
Email
hanna.yletyinen@uef.fi
Direct number
0294452240
Room info
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6,