Hallinto- ja toimistohenkilöstö, osaston lähipalvelut


Joensuun kampus

Henni Nevalainen
No image.
Nimike
Opintokoordinaattori, kasvatustieteellinen ala
Sähköposti
henni.nevalainen@uef.fi
Suora numero
0294452033
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 216

Ella Nikkanen
No image.
Nimike
Amanuenssi, opintoasiat, luokanopettajakoulutus
Sähköposti
ella.nikkanen@uef.fi
Suora numero
0294452037
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 381

Anne Pitkänen
No image.
Nimike
Amanuenssi, opintoasiat, luokanopettajakoulutus
Sähköposti
anne.pitkanen@uef.fi
Suora numero
0294452037
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 381 (työvapaalla 17.6.2018 saakka)

Riitta-Liisa Mustonen
No image.
Nimike
Opintosihteeri, kasvatustieteellinen ala, erityisesti aineenopettajan pedagogiset opinnot
Sähköposti
riitta-liisa.mustonen@uef.fi
Suora numero
0294452039
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 114b

Arja Vihermäki
No image.
Nimike
Opintosihteeri, kasvatustieteellinen ala, erityisesti luokanopettajakoulutus
Sähköposti
arja.vihermaki@uef.fi
Suora numero
0294452049
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 114c

Päivi Multanen
No image.
Nimike
Opintosihteeri, tutkintotodistukset, vastaavuustodistukset
Sähköposti
paivi.multanen@uef.fi
Suora numero
0294452206
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 318

Salli Alajuuma
No image.
Nimike
Toimistosihteeri, tarvikkeet ja kirjatilaukset
Sähköposti
salli.alajuuma@uef.fi
Suora numero
0294452032
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 214

Liisa Puhakka
No image.
Nimike
Toimistosihteeri, talousasiat (matkustus)
Sähköposti
liisa.puhakka@uef.fi
Suora numero
0294452043
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 302


Savonlinnan kampus

Päivi Peltoperä
No image.
Nimike
Opintopalveluiden päällikkö
Sähköposti
paivi.peltopera@uef.fi
Suora numero
0294452795
Huoneen tiedot
Kuopio/ Snellmania 3095/3

Heli Kemppainen
No image.
Nimike
Amanuenssi, opintoasiat, kotitalous- ja käsityönopettajakoulutus, sivuaineet
Sähköposti
heli.kemppainen@uef.fi
Suora numero
0294452798
Huoneen tiedot
Savonlinna A 138a

Anne Loikkanen
No image.
Nimike
Amanuenssi, opintoasiat, luokanopettaja- ja lastentarhanopettajakoulutus
Sähköposti
anne.loikkanen@uef.fi
Suora numero
0294452044
Huoneen tiedot
Savonlinna

Paula Mikkonen
No image.
Nimike
Opintosihteeri, opintoasiat, luokanopettaja-, lastentarhanopettaja-, kotitalousopettaja- ja käsityönopettajakoulutus
Sähköposti
paula.mikkonen@uef.fi
Suora numero
0294452793
Huoneen tiedot
Savonlinna A 135

Helena Kauppinen
No image.
Nimike
Osastosihteeri, opinto-asiat
Sähköposti
helena.kauppinen@uef.fi
Suora numero
0294452791
Huoneen tiedot
Savonlinna A 135a

Päivi Linnamurto
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
paivi.linnamurto@uef.fi
Suora numero
0294452036
Huoneen tiedot
Savonlinna A 134