Löytyi 58 tulosta
Eeva Aromaa
No image.
Nimike
projektitutkija
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
eeva.aromaa@uef.fi
GSM-numero
0403553983
Suora numero
0294455027
Huoneen tiedot
Kuopio Tecnopolis G5-12.2.
SoleCRIS

Amelia Dash
No image.
Nimike
Researcher
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
amelia.dash@uef.fi
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2126

Päivi Eriksson
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
paivi.eriksson@uef.fi
GSM-numero
0400219482
Suora numero
0294455037
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-010
SoleCRIS

Sara Fraccastoro
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
Sara.Fraccastoro@uef.fi
GSM-numero
0503282952
Suora numero
0294455290
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-014
SoleCRIS

Mika Gabrielsson
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
mika.gabrielsson@uef.fi
GSM-numero
0505687626
Suora numero
0294455007
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-11.1.
SoleCRIS

Pradipta Halder
No image.
Nimike
Senior Researcher
Sähköposti
pradipta.halder@uef.fi
GSM-numero
0504422319
Suora numero
0294453468
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2148

Heli Hallikainen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
heli.hallikainen@uef.fi
GSM-numero
0505981394
Suora numero
0294455188
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2126
SoleCRIS

Kaisa Henttonen
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
Kaisa.Henttonen@uef.fi
GSM-numero
0504352664
Suora numero
0294455274
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-009
SoleCRIS

Esa Hiltunen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
esa.hiltunen@uef.fi
GSM-numero
0403553367
Suora numero
0294455055
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-005
SoleCRIS

Saara Hiltunen
No image.
Nimike
Tutkija
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
saara.hiltunen@uef.fi
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora Aducate 257
SoleCRIS

Saku Hirvonen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
saku.hirvonen@uef.fi
GSM-numero
0504422408
Suora numero
0294455058
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2134
SoleCRIS

Kirsi Hokkila
No image.
Nimike
Projektitutkija
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
kirsi.hokkila@uef.fi
GSM-numero
0503236693
Suora numero
0294455235
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2123
SoleCRIS

Riikka Holopainen
No image.
Nimike
Yliopisto-opettaja
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja rahoitus
Sähköposti
riikka.holopainen@uef.fi
GSM-numero
0403553962
Suora numero
0294455061
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-006
SoleCRIS

Matias Huhtilainen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Nimikeen lisätietoja
Yritysoikeus ja -talous
Sähköposti
matias.huhtilainen@uef.fi
GSM-numero
0505269940
Suora numero
0294455113
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2148
SoleCRIS

Mirjami Ikonen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
mirjami.ikonen@uef.fi
GSM-numero
0504422488
Suora numero
0294455080
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2122
SoleCRIS

Emma Incze
No image.
Nimike
yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
emma.incze@uef.fi
GSM-numero
0503406091
Suora numero
0294455243
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-014
SoleCRIS

Saara Julkunen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori, laitoksen johtaja
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
saara.julkunen@uef.fi
GSM-numero
0403553365
Suora numero
0294455092
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-012
SoleCRIS

Tuomo Kainulainen
No image.
Nimike
Tutkija
Nimikeen lisätietoja
Yritysoikeus ja -talous
Sähköposti
tuomo.kainulainen@uef.fi
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2120
SoleCRIS

Helena Kantanen
No image.
Nimike
yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
helena.kantanen@uef.fi
GSM-numero
0403553366
Suora numero
0294455097
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-008
SoleCRIS

Teuvo Kantanen
No image.
Nimike
Lehtori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
teuvo.kantanen@uef.fi
GSM-numero
0503308008
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-004
SoleCRIS

Jukka Karjalainen
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja rahoitus
Sähköposti
jukka.karjalainen@uef.fi
GSM-numero
0403553519
Suora numero
0294455100
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G1-017
SoleCRIS

Kari Kinnunen
No image.
Nimike
Lehtori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja rahoitus
Sähköposti
kari.kinnunen@uef.fi
GSM-numero
0403553909
Suora numero
0294455114
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-007
SoleCRIS

Henna Kokkonen
No image.
Nimike
Kehittämisasiantuntija
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
henna.kokkonen@uef.fi
GSM-numero
0505764747
Suora numero
0294455118
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2145
SoleCRIS

Raija Komppula
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
raija.komppula@uef.fi
GSM-numero
0504387475
Suora numero
0294455121
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2130
SoleCRIS

Erkki Kontkanen
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Yritysoikeus ja -talous
Sähköposti
erkki.kontkanen@uef.fi
GSM-numero
0405889241
Suora numero
0294455141
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2143
SoleCRIS

Henna Konu
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
henna.konu@uef.fi
GSM-numero
0503437087
Suora numero
0294455094
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2124
SoleCRIS

Jonna Paulina Koponen
No image.
Nimike
FT,PhD, Yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
jonnapauliina.koponen@uef.fi
GSM-numero
0503437446
Suora numero
0294455011
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-013
SoleCRIS

Jaana Latvanen
No image.
Nimike
Yliopisto-opettaja
Nimikeen lisätietoja
Yritysoikeus ja -talous
Sähköposti
jaana.latvanen@uef.fi
GSM-numero
0469200421
Suora numero
0294455212
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2138
SoleCRIS

Tommi Laukkanen
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
tommi.laukkanen@uef.fi
GSM-numero
0504387423
Suora numero
0294455160
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2128
SoleCRIS

Anssi Lehikoinen
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
Anssi.Lehikoinen@uef.fi
GSM-numero
0503282648
SoleCRIS

Hanna Lehtimäki
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
hanna.lehtimaki@uef.fi
GSM-numero
0505732742
Suora numero
0294455019
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G4-019
SoleCRIS

Kang Li
No image.
Nimike
Researcher
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja rahoitus
Sähköposti
kang.li@uef.fi
GSM-numero
0449145141

Kirsti Malkamäki
No image.
Nimike
Tutkija
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
kirsti.malkamaki@uef.fi
GSM-numero
0504422940
Suora numero
0294455182
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2120
SoleCRIS

Albert Mills
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
albert.mills@smu.ca
SoleCRIS

Tero Montonen
No image.
Nimike
Yliopisto-opettaja
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
tero.montonen@uef.fi
GSM-numero
0403552074
Suora numero
0294455194
Huoneen tiedot
Kuopio Tehcnopolis G5-006
SoleCRIS

Timo Muhonen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
timo.muhonen@uef.fi
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora Aducate 258

Jamie Murphy
No image.
Nimike
Visiting Professor
Sähköposti
jamie.perth@gamail.com
GSM-numero
0505024705
Suora numero
0294455350
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2120

Markus Mättö
No image.
Nimike
yliopisto-opettaja
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja rahoitus
Sähköposti
markus.matto@uef.fi
GSM-numero
0503499426
Suora numero
0294455050
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-012.1
SoleCRIS

Jyrki Niskanen
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja rahoitus
Sähköposti
jyrki.niskanen@uef.fi
GSM-numero
0505660306
Suora numero
0294455207
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-009
SoleCRIS

Mervi Niskanen
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja rahoitus
Sähköposti
mervi.niskanen@uef.fi
GSM-numero
0403553958
Suora numero
0294455208
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-008
SoleCRIS

Urho Paakkunainen
No image.
Nimike
Lehtori
Nimikeen lisätietoja
Yritysoikeus ja -talous
Sähköposti
urho.paakkunainen@uef.fi
GSM-numero
0504423231
Suora numero
0294455214
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2094
SoleCRIS

Outi-Maaria Palo-oja
No image.
Nimike
yliopisto-opettaja
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
outi-maaria.palo-oja@uef.fi
GSM-numero
0505224206
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-007
SoleCRIS

Ville-Veikko Piispanen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
ville-veikko.piispanen@uef.fi
GSM-numero
0403553982
Suora numero
0294455227
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-014
SoleCRIS

Anu Puusa
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
anu.puusa@uef.fi
GSM-numero
0504423376
Suora numero
0294455237
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2131
SoleCRIS

Markus Raatikainen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
markus.raatikainen@uef.fi
GSM-numero
0505715633
Suora numero
0294455015
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-11.2.
SoleCRIS

Helen Reijonen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
helen.reijonen@uef.fi
GSM-numero
0504352408
Suora numero
0294455248
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2127
SoleCRIS

Minna Rollins
No image.
Nimike
visiting professor
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
minna.halonen-rollins@uef.fi
GSM-numero
04069210972
Suora numero
0294455008
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-003

Janne Ruohonen
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Yritysoikeus ja -talous
Sähköposti
janne.ruohonen@uef.fi
GSM-numero
0503186030
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2136
SoleCRIS

Jani Saastamoinen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Yritysoikeus ja -talous
Sähköposti
jani.saastamoinen@uef.fi
GSM-numero
0504423463
Suora numero
0294455262
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2135
SoleCRIS

Hanna Savolainen
No image.
Nimike
Yliopisto-opettaja
Nimikeen lisätietoja
Yritysoikeus ja -talous
Sähköposti
hanna.savolainen@uef.fi
GSM-numero
0504423489
Suora numero
0294455272
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2097
SoleCRIS

Taina Savolainen
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
taina.savolainen@uef.fi
GSM-numero
0504621850
Suora numero
0294455273
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2129
SoleCRIS

Priyanka Shrivastava
No image.
Nimike
Tutkija
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
priyanka.shrivastava@uef.fi
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2150
SoleCRIS

Niko Suhonen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Nimikeen lisätietoja
Yritysoikeus ja -talous
Sähköposti
niko.suhonen@uef.fi
GSM-numero
0504423855
Suora numero
0294455289
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2136
SoleCRIS

Jarno Suni
No image.
Nimike
Yliopisto-opettaja
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
jarno.suni@uef.fi
GSM-numero
0504423880
Suora numero
0294455291
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora
SoleCRIS

Timo Tammi
No image.
Nimike
Lehtori
Nimikeen lisätietoja
Yritysoikeus ja -talous
Sähköposti
timo.tammi@uef.fi
GSM-numero
0504423995
Suora numero
0294455297
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2142
SoleCRIS

Sasu Tuominen
No image.
Nimike
Lehtori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
sasu.tuominen@uef.fi
GSM-numero
0504424320
Suora numero
0294455311
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2153
SoleCRIS

Matti Turtiainen
No image.
Nimike
Professori, varadekaani
Nimikeen lisätietoja
Yritysoikeus ja -talous
Sähköposti
matti.turtiainen@uef.fi
GSM-numero
0505277015
Suora numero
0294455313
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2096
SoleCRIS

Katariina Ylönen
No image.
Nimike
Kv-sioiden koordinattori/Coordinator for International Affairs
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
katariina.ylonen@uef.fi
GSM-numero
0505669461
Suora numero
0294455255
Huoneen tiedot
Kuopio, Technopolis G5-012
SoleCRIS