KANSAINVÄLISYYS JA KULTTUURI

Sanna Iskanius
No image.
Nimike
Koulutusjohtaja
Sähköposti
sanna.iskanius@uef.fi
GSM-numero
0503823801
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 279

Heli Kaarniemi
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikkeen lisätietoja
- kotouttamiskoulutukset ja -hankkeet, opetusalan täydennyskoulutus, kielikoulutukset
Sähköposti
heli.kaarniemi@uef.fi
GSM-numero
0503228644
Suora numero
0294457080
Huoneen tiedot
Joensuu, Aurora

Sonja Kortelainen
No image.
Nimike
suunnittelija
Nimikkeen lisätietoja
- Venäjä-hankkeet
Sähköposti
sonja.kortelainen@uef.fi
GSM-numero
0504339254
Suora numero
0294457013
Huoneen tiedot
Joensuu, Aurora 275

Senni Pykäläinen
No image.
Nimike
koulutussihteeri
Nimikkeen lisätietoja
- täydennyskoulutus, juridiikka ja turvallisuus
Sähköposti
senni.pykalainen@uef.fi
GSM-numero
0505973936
Suora numero
0294457006
Huoneen tiedot
Joensuu, Aurora 280

Lasse Reijonen
No image.
Nimike
Koulutussihteeri
Nimikkeen lisätietoja
- kotoutumiskoulutukset, OKM- ja OPH-hankkeet
Sähköposti
lasse.reijonen@uef.fi
GSM-numero
0505650305
Suora numero
0294457083
Huoneen tiedot
Joensuu, Aurora 238

Sanna Soppela
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikkeen lisätietoja
- palvelumuotoilu, selkokieli, työelämä
Sähköposti
sanna.soppela@uef.fi
GSM-numero
0505903766
Suora numero
0294457071
Huoneen tiedot
Joensuu, Aurora 257/4

Iiris Vesala
No image.
Nimike
koulutussihteeri
Nimikkeen lisätietoja
- OPH- ja OKM-hankkeet, Palvelumuotoilua yrityksiin
Sähköposti
iiris.vesala@uef.fi
GSM-numero
0505127364
Suora numero
0294457008
Huoneen tiedot
Aurora I, huone 276