Tulliportin normaalikoulun henkilökunta luokat 7-9 ja lukio

Johanna Alpia-Sormunen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
johanna.alpia-sormunen@uef.fi
Suora numero
0294452522
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 251

Petri Federley
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
petri.federley@uef.fi
Suora numero
0294452250
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 229

Tiina Forsström
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
tiina.forsstrom@uef.fi
Suora numero
0294452534
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 264/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Petri Hakkarainen
No image.
Nimike
Erikoislaboratoriomestari
Sähköposti
petri.hakkarainen@uef.fi
Suora numero
0294452507
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 233

Tuomo Hiltunen
No image.
Nimike
Virastomestari
Sähköposti
tuomo.hiltunen@uef.fi
Suora numero
0294458083
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 167

Anni Hirvonen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
anni.hirvonen@uef.fi
Suora numero
0505729505
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 110

Säde Hokkanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
sade.hokkanen@uef.fi
Suora numero
0294452788
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1226

Mervi Holopainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
mervi.holopainen@uef.fi
Suora numero
0294452550
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 229

Heini Honkanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
heini.honkanen@uef.fi
Suora numero
0294452090
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 202

Hanna Hotanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
hanna.hotanen@uef.fi
Suora numero
0294452136
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 277

Kati Huttu-Pantsari
No image.
Nimike
Oppilaanohjaaja
Sähköposti
kati.huttu-pantsari@uef.fi
Suora numero
0294452556
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 267

Samuli Hägg
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
samuli.hagg@uef.fi
Suora numero
0294452176
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 251

Helena Itkonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
helena.itkonen@uef.fi
Suora numero
0294452565
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 251

Annukka Juutinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
annukka.juutinen@uef.fi
Suora numero
0294452260
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 202

Anja Kareinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
anja.kareinen@uef.fi
Suora numero
0294452581
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 110

Kirsi Karhunen
No image.
Nimike
Apulaisrehtori
Sähköposti
kirsi.karhunen@uef.fi
Suora numero
0294452504
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 199

Juha Karkkulainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
juha.karkkulainen@uef.fi
Suora numero
0294452093
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 202

Erja Karvinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
erja.karvinen@uef.fi
Suora numero
0294452092
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 263/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Tanja Kettunen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
tanja.kettunen@uef.fi
Suora numero
0294452589
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 251

Mika Kilpiä
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
mika.kilpia@uef.fi
Suora numero
0294452177
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 181/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Jyrki Korkki
No image.
Nimike
Perusasteen rehtori
Sähköposti
jyrki.korkki@uef.fi
Suora numero
0294452661
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1084
SoleCRIS

Toni Kortelainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
toni.kortelainen@uef.fi
Suora numero
0294452721
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1212

Hannu Koskela
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
hannu.koskela@uef.fi
Suora numero
0294452607
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 324

Camilla Koskinen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
camilla.koskinen@uef.fi
Suora numero
0294452245
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 251/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Marko Kotilainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
marko.kotilainen@uef.fi
Suora numero
0294452722
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 110

Kimmo Kotro
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
kimmo.kotro@uef.fi
Suora numero
0294452190
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 181

Iiris Kuosmanen
No image.
Nimike
Koulupsykologi
Sähköposti
iiris.kuosmanen@uef.fi
Suora numero
0504372498
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 130/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Mari Kuusimäki
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
mari.kuusimaki@uef.fi
Suora numero
0294452207
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 277

Tarja Lehikoinen-Suviranta
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
tarja.lehikoinen-suviranta@uef.fi
Suora numero
0294452627
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 251

Raija Lindroos-Heinänen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
raija.lindroos-heinanen@uef.fi
Suora numero
0294452632
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 110

Jaana Lintunen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jaana.lintunen@uef.fi
Suora numero
0294452633
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 277

Esa Marjola
No image.
Nimike
Atk-suunnittelija
Sähköposti
esa.marjola@uef.fi
Suora numero
0294452510
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 234

Johanna Mikkonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
johanna.2.mikkonen@uef.fi
Suora numero
0294452652
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 263/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Janne Palviainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
janne.palviainen@uef.fi
Suora numero
0294452106
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 203

Jussi Petrelius
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
jussi.petrelius@uef.fi
Suora numero
0294452671
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 229

Piia Pulkkinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
piia.pulkkinen@uef.fi
Suora numero
0294452559
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 208

Tuulevi Pykäläinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
tuulevi.pykalainen@uef.fi
Suora numero
0294452678
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 110

Juha Pössi
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
juha.possi@uef.fi
Suora numero
0294452681
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu/Rantakylän normaalikoulu

Noora-Liia Rautio
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
noora-liia.rautio@uef.fi
Suora numero
0294452687
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 264

Jaana Räisänen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jaana.raisanen@uef.fi
Suora numero
0294452623
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 229

Satu Räty
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
satu.raty@uef.fi
Suora numero
0294452761
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1226

Marjaana Saarelainen
No image.
Nimike
Kuraattori
Sähköposti
marjaana.saarelainen@uef.fi
Suora numero
0133305954
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu

Jasmiitta Saarikorpi
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jasmiitta.saarikorpi@uef.fi
Suora numero
0294452229
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 277/Luokat 1-6 1156

Heli Samela
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
heli.samela@uef.fi
Suora numero
0294452805
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 249

Leena Semi
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
leena.semi@uef.fi
Suora numero
0294452019
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 277

Sari Soininen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
sari.soininen@uef.fi
Suora numero
0294452717
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 263

Jaana Taivainen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jaana.taivainen@uef.fi
Suora numero
0294452186
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 202

Jaana Tanskanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jaana.tanskanen@uef.fi
Suora numero
0294452726
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 128

Minna Tiainen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
minna.tiainen@uef.fi
Suora numero
0294452757
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 181

Marjo Tissari-Harinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
marjo.tissari-harinen@uef.fi
Suora numero
0294452729
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 208

Ritva Tolvanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
ritva.tolvanen@uef.fi
Suora numero
0294452730
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 264/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Emmi Torikka
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
emmi.torikka@uef.fi
Suora numero
0294452334
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Veijo Torpakko
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
veijo.torpakko@uef.fi
Suora numero
0294452568
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 264

Maarit Turunen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
maarit.turunen@uef.fi
Suora numero
0294452248
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 263

Minna Ursin
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
minna.ursin@uef.fi
Suora numero
0294452767
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 229/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Mirja Valtonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
mirja.valtonen@uef.fi
Suora numero
0294452053
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 251

Kaisu Vanhala
No image.
Nimike
Toimistosihteeri
Sähköposti
kaisu.vanhala@uef.fi
Suora numero
0294452514
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 193

Tuukka Vannas
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
tuukka.vannas@uef.fi
Suora numero
0294452140
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Heli Vatanen
No image.
Nimike
Oppilaanohjaaja
Sähköposti
heli.vatanen@uef.fi
Suora numero
0294452212
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 246

Peter Vatanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
peter.vatanen@uef.fi
Suora numero
0294452251
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 181/Tulliportin koulu 1-6

Kalle Ventola
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
kalle.ventola@uef.fi
Suora numero
0294455349
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 110

Tuija Wilson
No image.
Nimike
Koulusihteeri
Sähköposti
tuija.wilson@uef.fi
Suora numero
0294452516
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 193

Eliisa Vähä
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
eliisa.vaha@uef.fi
Suora numero
0294452785
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 181

Hannu Vähäkoski
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
hannu.vahakoski@uef.fi
Suora numero
0294452259
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 202

Jaakko Väisänen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jaakko.vaisanen@uef.fi
Suora numero
0294452787
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 181

Terveydenhoitaja

GSM: 050 465 1079