Filosofisen tiedekunnan yhteystiedot

Dekaanit

Markku Filppula
No image.
Nimike
professori, dekaani
Sähköposti
markku.filppula@uef.fi
GSM-numero
0504358212
Suora numero
0294452000
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 113

Pertti Väisänen
No image.
Nimike
professori, kasvatustiede, erityisesti oppiminen ja opetuksen tutkimus, varadekaani
Sähköposti
pertti.vaisanen@uef.fi
GSM-numero
0503661478
Suora numero
0294452300
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 206b

Tiedekunnan hallinto

Kari Korhonen
No image.
Nimike
johtava hallintopäällikkö
Sähköposti
kari.korhonen@uef.fi
GSM-numero
0504323826
Suora numero
0294452002
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 111a

Sanna Koskela
No image.
Nimike
suunnittelija, Savonlinnan siirto
Sähköposti
sanna.koskela@uef.fi
GSM-numero
0503527351
Suora numero
0294452146
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 310

Outi E Tikkanen
No image.
Nimike
suunnittelija, Savonlinnan siirto
Sähköposti
outi.e.tikkanen@uef.fi
GSM-numero
0503308934
Suora numero
0294452242
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 310

Talous-, henkilöstö- ja yleishallinnon lähipalvelut

Johanna Järvinen
No image.
Nimike
taloussuunnittelija, taloustiimin esimies
Sähköposti
johanna.jarvinen@uef.fi
GSM-numero
0505968441
Suora numero
0294452007
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 102

Helena Eskelinen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
helena.eskelinen@uef.fi
GSM-numero
0504421936
Suora numero
0294452008
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 307

Anne Lemström
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
anne.lemstrom@uef.fi
GSM-numero
0504422834
Suora numero
0294455381
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 308

Paula Sokuri
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
paula.sokuri@uef.fi
GSM-numero
0504082418
Suora numero
0294458158
Huoneen tiedot
Joensuu

Noora Hämäläinen
No image.
Nimike
henkilöstösuunnittelija
Sähköposti
noora.hamalainen@uef.fi
GSM-numero
0504423362
Suora numero
0294452006
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 105

Johanna Partanen
No image.
Nimike
henkilöstösihteeri, normaalikoulut
Sähköposti
johanna.partanen@uef.fi
GSM-numero
0503759324
Suora numero
0294452065
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 304

Anna-Maria Puharinen
No image.
Nimike
henkilöstösuunnittelija
Sähköposti
anna-maria.puharinen@uef.fi
GSM-numero
0504423362
Suora numero
0294452006
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 105 (työvapaalla 28.2.2018 saakka)
Lisätietoja
Työvapaalla 28.2.2018 saakka.

Lea Pulli
No image.
Nimike
henkilöstösihteeri, dekaanin sihteeri
Sähköposti
lea.pulli@uef.fi
GSM-numero
0503710130
Suora numero
0294452009
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 103

Anu Sotaniemi
No image.
Nimike
henkilöstösihteeri, normaalikoulut
Sähköposti
anu.sotaniemi@uef.fi
GSM-numero
0503759324
Suora numero
0294452065
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 304 (työvapaalla 22.7.2018 saakka)

Tuula Pajula
No image.
Nimike
toimistosihteeri, yleishallinto
Sähköposti
tuula.pajula@uef.fi
GSM-numero
0504423266
Suora numero
0294452042
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 316

Jatkokoulutusasiat, kansainvälinen koulutus

Kaisu Kortelainen
No image.
Nimike
amanuenssi, jatkokoulutusasiat
Sähköposti
kaisu.kortelainen@uef.fi
GSM-numero
0505623565
Suora numero
0294458032
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 306

Taru Kulmalainen
No image.
Nimike
koordinaattori, SCE-tohtoriohjelma
Sähköposti
taru.kulmalainen@uef.fi
Suora numero
0294452995
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 302

Milena Fayt
No image.
Nimike
Tutkimusrahoituksen koordinaattori
Sähköposti
milena.fayt@uef.fi
GSM-numero
0503410892
Suora numero
0294452052
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 104

Hanna Reinikainen
No image.
Nimike
suunnittelija, kansainväliset opintoasiat
Sähköposti
hanna.reinikainen@uef.fi
GSM-numero
0504092532
Suora numero
0294458038
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 302