Lukion henkilökunta

Johanna Alpia-Sormunen
No image.
Role
Lehtori
Email
johanna.alpia-sormunen@uef.fi
Direct number
0294452522
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 251

Petri Federley
No image.
Role
Lehtori
Email
petri.federley@uef.fi
Direct number
0294452250
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 229

Tiina Forsström
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
tiina.forsstrom@uef.fi
Direct number
0294452534
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 264

Petri Hakkarainen
No image.
Role
Erikoislaboratoriomestari
Email
petri.hakkarainen@uef.fi
Direct number
0294452507
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 233

Jesse Hietala
No image.
Email
jesse.hietala@uef.fi
Direct number
0294453019

Tuomo Hiltunen
No image.
Role
Virastomestari
Email
tuomo.hiltunen@uef.fi
Direct number
0294458083
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 167

Anni Hirvonen
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
anni.hirvonen@uef.fi
Direct number
0505729505
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 110

Marita Hokkanen
No image.
Role
Rehtori
Email
marita.hokkanen@uef.fi
Direct number
0294452502
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 198

Säde Hokkanen
No image.
Role
Lehtori
Email
sade.hokkanen@uef.fi
Direct number
0294452788
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 1226

Mervi Holopainen
No image.
Role
Lehtori
Email
mervi.holopainen@uef.fi
Direct number
0294452550
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 229

Heini Honkanen
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
heini.honkanen@uef.fi
Direct number
0294452090
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 202

Hanna Hotanen
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
hanna.hotanen@uef.fi
Direct number
0294452136
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 277

Kati Huttu-Pantsari
No image.
Role
Oppilaanohjaaja
Email
kati.huttu-pantsari@uef.fi
Direct number
0294452556
Room info
Joensuu Tulliportin koulu Taitola 128B

Samuli Hägg
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
samuli.hagg@uef.fi
Direct number
0294452176
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 251

Helena Itkonen
No image.
Role
Lehtori
Email
helena.itkonen@uef.fi
Direct number
0294452565
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 251

Annukka Juutinen
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
annukka.juutinen@uef.fi
Direct number
0294452260
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 202

Anja Kareinen
No image.
Role
Lehtori
Email
anja.kareinen@uef.fi
Direct number
0294452581
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 110

Juha Karkkulainen
No image.
Role
Lehtori
Email
juha.karkkulainen@uef.fi
Direct number
0294452093
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 202

Erja Karvinen
No image.
Role
Lehtori
Email
erja.karvinen@uef.fi
Direct number
0294452092
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 263

Mika Kilpiä
No image.
Role
Lehtori, elämänkatsomustieto
Email
mika.kilpia@uef.fi
Direct number
0294452177
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 181/Länsikadun koulu,

Hanna-Mari Koistinen
No image.
Role
Lehtori, englannin kieli
Email
hanna-mari.koistinen@uef.fi
Direct number
0294452714
Room info
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1156

Camilla Koskinen
No image.
Role
Lehtori
Email
camilla.koskinen@uef.fi
Direct number
0294452245
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 251

Marko Kotilainen
No image.
Role
Lehtori
Email
marko.kotilainen@uef.fi
Direct number
0294452722
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 110

Kimmo Kotro
No image.
Role
Lehtori
Email
kimmo.kotro@uef.fi
Direct number
0294452190
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 181

Mari Kuusimäki
No image.
Role
Lehtori
Email
mari.kuusimaki@uef.fi
Direct number
0294452207
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 277

Tarja Lehikoinen-Suviranta
No image.
Role
Lehtori
Email
tarja.lehikoinen-suviranta@uef.fi
Direct number
0294452627
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 251

Raija Lindroos-Heinänen
No image.
Role
Lehtori
Email
raija.lindroos-heinanen@uef.fi
Direct number
0294452632
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 110

Jaana Lintunen
No image.
Role
Lehtori
Email
jaana.lintunen@uef.fi
Direct number
0294452633
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 277

Tanja Luostarinen
No image.
Role
Lehtori
Email
tanja.luostarinen@uef.fi
Direct number
0294452589
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 251

Johanna Mikkonen
No image.
Role
Lehtori
Email
johanna.2.mikkonen@uef.fi
Direct number
0294452652
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 263

Janne Palviainen
No image.
Role
Lehtori
Email
janne.palviainen@uef.fi
Direct number
0294452106
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 203

Jussi Petrelius
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
jussi.petrelius@uef.fi
Direct number
0294452671
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 229

Piia Pulkkinen
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
piia.pulkkinen@uef.fi
Direct number
0294452559
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 208

Tuulevi Pykäläinen
No image.
Role
Lehtori
Email
tuulevi.pykalainen@uef.fi
Direct number
0294452678
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 110

Juha Pössi
No image.
Role
Tuntiopettaja, ortodoksinen uskonto
Email
juha.possi@uef.fi
Direct number
0294452681
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 181/Länsikadun koulu,

Noora-Liia Rautio
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
noora-liia.rautio@uef.fi
Direct number
0294452687
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 264

Arja Rintala
No image.
Role
Lehtori, erityisopettaja, luokat 1-6 ja lukio
Email
arja.rintala@uef.fi
Direct number
0294452688
Room info
Joensuu Länsikadun koulu 1134

Jaana Räisänen
No image.
Role
Lehtori
Email
jaana.raisanen@uef.fi
Direct number
0294452623
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 229

Satu Räty
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
satu.raty@uef.fi
Direct number
0294452761
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 1226

Jasmiitta Saarikorpi
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
jasmiitta.saarikorpi@uef.fi
Direct number
0294452229
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 277

Heli Samela
No image.
Role
Lehtori
Email
heli.samela@uef.fi
Direct number
0294452805
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 249

Leena Semi
No image.
Role
Lehtori
Email
leena.semi@uef.fi
Direct number
0294452019
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 277

Sari Soininen
No image.
Role
Lehtori
Email
sari.soininen@uef.fi
Direct number
0294452717
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 263

Jaana Taivainen
No image.
Role
Lehtori
Email
jaana.taivainen@uef.fi
Direct number
0294452186
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 202

Jaana Tanskanen
No image.
Role
Lehtori
Email
jaana.tanskanen@uef.fi
Direct number
0294452726
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 128

Marjo Tissari-Harinen
No image.
Role
Lehtori
Email
marjo.tissari-harinen@uef.fi
Direct number
0294452729
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 208

Minna Tiainen
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
minna.tiainen@uef.fi
Direct number
0294452757
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 181

Ritva Tolvanen
No image.
Role
Lehtori
Email
ritva.tolvanen@uef.fi
Direct number
0294452730
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 264

Veijo Torpakko
No image.
Role
Lehtori
Email
veijo.torpakko@uef.fi
Direct number
0294452568
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 264

Visa Tuominen
No image.
Role
Lehtori
Email
visa.tuominen@uef.fi
Direct number
0294452762
Room info
Joensuu Tulliportin koulu Taitola 128B

Minna Ursin
No image.
Role
Lehtori
Email
minna.ursin@uef.fi
Direct number
0294452767
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 229

Mirja Valtonen
No image.
Role
Lehtori
Email
mirja.valtonen@uef.fi
Direct number
0294452053
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 251

Kaisu Vanhala
No image.
Role
Toimistosihteeri
Email
kaisu.vanhala@uef.fi
Direct number
0294452514
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 193

Peter Vatanen
No image.
Role
Lehtori
Email
peter.vatanen@uef.fi
Direct number
0294452251
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 181

Kalle Ventola
No image.
Role
Tuntiopettaja
Email
kalle.ventola@uef.fi
Direct number
0294455349
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 110

Tuija Wilson
No image.
Role
Toimistosihteeri
Email
tuija.wilson@uef.fi
Direct number
0294452516
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 193

Eliisa Vähä
No image.
Role
Lehtori
Email
eliisa.vaha@uef.fi
Direct number
0294452785
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 181

Hannu Vähäkoski
No image.
Role
Lehtori
Email
hannu.vahakoski@uef.fi
Direct number
0294452259
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 202

Jaakko Väisänen
No image.
Role
Lehtori
Email
jaakko.vaisanen@uef.fi
Direct number
0294452787
Room info
Joensuu Tulliportin koulu 181