Taloushallinnon yhteystiedot

Taloushallinto palvelee Joensuun ja Kuopion kampuksilla.

Joensuun kampus

Käyntiosoite: Yliopistokatu 2, Aurora, 2. kerros
Postiosoite: Talousyksikkö, Itä-Suomen yliopisto, PL 111, 80101 Joensuu
Puh. 0294 45 1111 (vaihde)
Sähköposti: etunimi.sukunimi@uef.fi
Yliopiston kassa on avoinna arkisin klo 9.00 - 11.00.

Kuopion kampus

Käyntiosoite: Yliopistonranta 1F, Melania
Postiosoite: Talousyksikkö, Itä-Suomen yliopisto, PL 1627, 70211 Kuopio
Puh. 0294 45 1111 (vaihde)
Sähköposti: etunimi.sukunimi@uef.fi
Yliopiston kassa on avoinna arkisin klo 9.00–11.00.

Savonlinnan kampus

Yliopiston kassa on myös Savonlinnan kampuksella.

Puh. 0294 45 1111 (vaihde)
Käyntiosoite: Kuninkaankartanonkatu 7, huone A 134.
Kassa on avoinna maanantaisin, keskiviikkoisin ja torstaisin klo 10.00 – 12.00.

Taloushallinnon henkilökunta

Löytyi 63 tulosta
Taina Alava-Pajarinen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
taina.alava@uef.fi
GSM-numero
0505708423
Suora numero
0294457067
Huoneen tiedot
Joensuu Metla 1104
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Aducate lähipalvelu

Kati Bolodin
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
kati.bolodin@uef.fi
GSM-numero
0403552950
Suora numero
0294454455
Huoneen tiedot
Kuopio Canthia 3067
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Helena Eskelinen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
helena.eskelinen@uef.fi
GSM-numero
0504421936
Suora numero
0294452008
Huoneen tiedot
Joensuu Metla 198b
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Sari Hakaoja
No image.
Nimike
Hallintosihteeri
Sähköposti
sari.hakaoja@uef.fi
GSM-numero
0403552181
Suora numero
0294455046
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3122/2
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Salla Hakkarainen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
salla.hakkarainen@uef.fi
GSM-numero
0403552080
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia1 3119
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Päivi Halonen
No image.
Nimike
Pääkirjanpitäjä
Sähköposti
paivi.halonen@uef.fi
GSM-numero
0504079243
Suora numero
0294458062
Huoneen tiedot
Joensuun Aurora 2158
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Katja Heikkinen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
katja.heikkinen@uef.fi
GSM-numero
0504350259
Suora numero
0294458165
Huoneen tiedot
Joensuu
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Jaana Hirvensalo
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
jaana.hirvensalo@uef.fi
GSM-numero
0403552602
Suora numero
0294455122
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-017
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Tarja Holopainen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
tarja.holopainen@uef.fi
GSM-numero
0403552255
Suora numero
0294453319
Huoneen tiedot
Kuopio Melania 242
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/LuMet lähipalvelu

Pirjo Hulkko
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
pirjo.hulkko@uef.fi
GSM-numero
0504640956
Suora numero
0294458076
Huoneen tiedot
Joensuu
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Nora Huurinainen
No image.
Nimike
Osastosihteeri
Sähköposti
nora.huurinainen@uef.fi
GSM-numero
0505680647
Suora numero
0294455997
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 1141
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Jaana Hyppönen
No image.
Nimike
osastosihteeri
Sähköposti
jaana.hypponen@uef.fi
GSM-numero
0505721822
Suora numero
0294458104
Huoneen tiedot
Joensuun Aurora 2038
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Merja Ikonen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
merja.ikonen@uef.fi
GSM-numero
0504363189
Suora numero
0294455079
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2085
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Marja Järveläinen
No image.
Sähköposti
marja.jarvelainen@uef.fi
GSM-numero
0509110291
Suora numero
0294458159
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 1 huone 3130
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Johanna Järvinen
No image.
Nimike
Talouskoordinaattori, taloustiimin esimies
Sähköposti
johanna.jarvinen@uef.fi
GSM-numero
0505968441
Suora numero
0294452007
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 102
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Irene Karhunen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
irene.karhunen@uef.fi
GSM-numero
0403552889
Huoneen tiedot
Kuopio Medistudia 4228/1
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Hannele Karppinen
No image.
Nimike
Osastosihteeri, Departmental Secretary
Sähköposti
hannele.karppinen@uef.fi
GSM-numero
505719227
Suora numero
+358294453235
Huoneen tiedot
Joensuu Metria 312
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/LuMet lähipalvelu

Sari Kinnunen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
sari.kinnunen@uef.fi
GSM-numero
0504425631
Suora numero
0294458243
Huoneen tiedot
Joensuu Tiedepuisto TB328
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/LuMet lähipalvelu

Ella Kokki-Soininen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
ella.kokki-soininen@uef.fi
GSM-numero
0504136417
Suora numero
0294458117
Huoneen tiedot
Joensuu
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Sanna Kontio
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
sanna.kontio@uef.fi
GSM-numero
0403552602
Suora numero
0294455122
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-017
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Pia Konttinen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
pia.konttinen@uef.fi
GSM-numero
0403552165
Suora numero
0294458169
Huoneen tiedot
Kuopio Melania 211
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Tarja Koponen
No image.
Nimike
Tutkimussihteeri
Sähköposti
tarja.koponen@uef.fi
GSM-numero
0403552082
Suora numero
0294455124
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3104
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Katja Kostian-Kokko
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
katja.kostian-kokko@uef.fi
GSM-numero
0403553770
Suora numero
0294454694
Huoneen tiedot
Kuopio Canthia 5056
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Margit Kurki
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
margit.kurki@uef.fi
GSM-numero
0505835899
Suora numero
0294458156
Huoneen tiedot
Joensuun Aurora 2158
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Leena Kyllönen
No image.
Nimike
Projektisihteeri
Sähköposti
leena.kyllonen@uef.fi
GSM-numero
0504427550
Suora numero
0294457091
Huoneen tiedot
Joensuu, Aurora 271
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Aducate lähipalvelu

Marja Kyllönen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
marja.kyllonen@uef.fi
GSM-numero
0504422747
Suora numero
0294455147
Huoneen tiedot
Aurora II, huone 2100
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Minna Kärki
No image.
Nimike
Taloussuunnittelija
Sähköposti
minna.karki@uef.fi
GSM-numero
0503870880
Suora numero
0294458185
Huoneen tiedot
Kuopio Melania 210
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Tarja Kärkkäinen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
tarja.karkkainen@uef.fi
GSM-numero
0504113355
Suora numero
0294455150
Huoneen tiedot
Joensuu, Educa 225a
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Soile Lempinen
No image.
Nimike
Osastosihteeri
Sähköposti
soile.lempinen@uef.fi
GSM-numero
0403552558
Suora numero
0294453356
Huoneen tiedot
Kuopio Melania 241
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/LuMet lähipalvelu

Anne Lemström
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
anne.lemstrom@uef.fi
GSM-numero
0504422834
Suora numero
0294455381
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 302
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Heidi Levinheimo
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
heidi.levinheimo@uef.fi
GSM-numero
0403553675
Suora numero
0294458200
Huoneen tiedot
Kuopio Melania 217
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Leena Lindqvist
No image.
Nimike
Hallintopäällikkö
Sähköposti
leena.lindqvist@uef.fi
GSM-numero
0403552447
Suora numero
0294454003
Huoneen tiedot
Kuopio Mediteknia 4087
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Päivi Linnamurto
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
paivi.linnamurto@uef.fi
GSM-numero
0504422901
Suora numero
0294452036
Huoneen tiedot
Savonlinna A 134
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Marketta Lämsä
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
marketta.lamsa@uef.fi
GSM-numero
0403553139
Suora numero
0294453156
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2150/2
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/LuMet lähipalvelu

Katri Mustonen
No image.
Nimike
Taloussihteeri, Financial secretary
Sähköposti
katri.mustonen@uef.fi
GSM-numero
505625334
Suora numero
+358294453250
Huoneen tiedot
Joensuu Metria 310
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/LuMet lähipalvelu

Ritva Mustonen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
ritva.mustonen@uef.fi
GSM-numero
0504422986
Suora numero
+358294453503
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 362
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/LuMet lähipalvelu

Marja Niemeläinen
No image.
Sähköposti
marja.niemelainen@uef.fi
GSM-numero
0503526316
Suora numero
0294458134
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2160
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Hanna Ollikainen-Richards
No image.
Nimike
Taloussuunnittelija
Sähköposti
hanna.ollikainen-richards@uef.fi
GSM-numero
0403552163
Suora numero
0294458251
Huoneen tiedot
Kuopio Melania 210
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Tuija Parsons
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
tuija.parsons@uef.fi
GSM-numero
0403552046
Suora numero
0294454740
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3110
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Eija Partanen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
eija.partanen@uef.fi
GSM-numero
0504302875
Huoneen tiedot
Kuopio Canthia / h.4056
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Marja-Leena Patronen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
marja-leena.patronen@uef.fi
GSM-numero
0447163156
Suora numero
0294453794
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 4145
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/LuMet lähipalvelu

Helena Pernu
No image.
Nimike
Osastosihteeri
Sähköposti
helena.pernu@uef.fi
GSM-numero
0403553690
Suora numero
0294454174
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia2 4441
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Katja Pesonen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
katja.pesonen@uef.fi
GSM-numero
0403552080
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 3119
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Merja Pietikäinen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
merja.pietikainen@uef.fi
GSM-numero
0403553046
Huoneen tiedot
Kuopio Melania 205.1
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/LuMet lähipalvelu

Sirpa Pirhonen
No image.
Nimike
Talousyksikön esimies
Sähköposti
sirpa.pirhonen@uef.fi
GSM-numero
0447162160
Suora numero
0294458270
Huoneen tiedot
Kuopio Melania 214
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Annikki Pitkänen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
annikki.pitkanen@uef.fi
GSM-numero
0403552162
Suora numero
0294458271
Huoneen tiedot
Kuopio Melania 216
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Liisa Puhakka
No image.
Nimike
Toimistosihteeri, talousasiat (matkustus)
Sähköposti
liisa.puhakka@uef.fi
GSM-numero
0504423360
Suora numero
0294452043
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 302
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Tarja Puurunen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
tarja.puurunen@uef.fi
GSM-numero
0403552457
Suora numero
0294454373
Huoneen tiedot
Kuopio Canthia 2005
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Irma Pääkkönen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
irma.paakkonen@uef.fi
GSM-numero
0408282648
Suora numero
0294454516
Huoneen tiedot
Kuopio Canthia 4330
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Hanna Raatikainen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
hanna.raatikainen@uef.fi
GSM-numero
0403552161
Suora numero
0294458283
Huoneen tiedot
Kuopio Melania 202.2
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Antti Romppainen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
antti.romppainen@uef.fi
GSM-numero
0504313088
Suora numero
0294458088
Huoneen tiedot
Joensuu
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut

Riitta Rouvinen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
riitta.rouvinen@uef.fi
GSM-numero
0469236469
Suora numero
0294452095
Huoneen tiedot
Joensuu Educa 326a
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Leena Saario
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
leena.saario@uef.fi
GSM-numero
0403553089
Suora numero
0294454276
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3150
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Kirsti Soininen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
kirsti.soininen@uef.fi
GSM-numero
0504423668
Suora numero
0294452026
Huoneen tiedot
Joensuu Agora 141, vastaanottoaika klo 9-11 ja 13-14
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Paula Sokuri
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
paula.sokuri@uef.fi
GSM-numero
0504082418
Suora numero
0294458158
Huoneen tiedot
Joensuu
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Filo&Yhka lähipalvelu

Leila Tiihonen
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
leila.tiihonen@uef.fi
GSM-numero
0403552563
Suora numero
0294453606
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3134
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/LuMet lähipalvelu

Ulla Tiihonen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
ulla.tiihonen@uef.fi
GSM-numero
0403552402
Suora numero
0294454398
Huoneen tiedot
Kuopio Canthia 2003
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Mari Tikkanen
No image.
Nimike
Tutkimus- ja taloussihteeri
Sähköposti
mari.tikkanen@uef.fi
GSM-numero
0405222474
Suora numero
0294454860
Huoneen tiedot
Neurologia (Aivotutkimusyksikkö), Mediteknia, 3064
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Tuula Toivanen
No image.
Nimike
Osastosihteeri
Sähköposti
tuula.toivanen@uef.fi
GSM-numero
0504424110
Suora numero
0294453104
Huoneen tiedot
Joensuu Natura 373
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/LuMet lähipalvelu

Eija Vartiainen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
eija.vartiainen@uef.fi
GSM-numero
0403553033
Suora numero
0294454279
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3154/2
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Irja Virolainen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
irja.virolainen@uef.fi
GSM-numero
0403552449
Suora numero
0294454407
Huoneen tiedot
Kuopio Canthia 2004
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Terveystieteiden tdk lähipalvelu

Elina Väisänen
No image.
Nimike
Koordinaattori
Sähköposti
elina.vaisanen@uef.fi
GSM-numero
0403553940
Suora numero
0294453021
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2148
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/LuMet lähipalvelu

Pirjo Väisänen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
pirjo.vaisanen@uef.fi
GSM-numero
0403552194
Suora numero
0294458389
Huoneen tiedot
Kuopio Melania 212
Organisaatio
Itä-Suomen yliopisto
Yliopistopalvelut
Talouspalvelut
Talouspalvelut/Keskitetyt palvelut