Virastomestaripalvelut Joensuun kampuksella

Jorma Mäkeläinen
No image.
Nimike
Ylivirastomestari
Sähköposti
jorma.makelainen@uef.fi
GSM-numero
0500572134

Dag Forsberg
No image.
Nimike
Virastomestari, Agora ja kirjasto
Sähköposti
dag.forsberg@uef.fi
GSM-numero
0504323936

Kjell Grinden
No image.
Nimike
Virastomestari, postitusasiat
Sähköposti
kjell.grinden@uef.fi
GSM-numero
0505059505

Matti Hallikainen
No image.
Nimike
Virastomestari, Natura ja Futura
Sähköposti
matti.hallikainen@uef.fi
GSM-numero
0503492232

Jouni Heinonen
No image.
Nimike
Virastomestari
Sähköposti
jouni.heinonen@uef.fi
GSM-numero
0503492222

Petri Kurvinen
No image.
Nimike
Virastomestari, Metria ja Borealis
Sähköposti
petri.kurvinen@uef.fi
GSM-numero
0505215610

Taina Leinonen
No image.
Nimike
Virastomestari, Aurora ja postitusasiat
Sähköposti
taina.leinonen@uef.fi
GSM-numero
0503481621

Touko Räty
No image.
Nimike
Virastomestari, Carelia ja kirjasto
Sähköposti
touko.raty@uef.fi
GSM-numero
0500673137

Kari Surakka
No image.
Nimike
Virastomestari, Futura
Sähköposti
kari.surakka@uef.fi
GSM-numero
0503262801