Viestinnän yhteystiedot

Viestintäpalveluiden verkkosivut https://www.uef.fi/fi/web/kehittamispalvelut/viestinta

Joensuun kampus

Postitusosoite: 

Itä-Suomen yliopisto
Joensuun kampus
Viestintä
PL 111
80101 Joensuu

Käyntiosoite: Yliopistokatu 2, Aurora, 1. kerros

Faksi: (013) 251 3309

Kuopion kampus

Postitusosoite

Itä-Suomen yliopisto
Kuopion kampus
Viestintä
PL 1627
70211 Kuopio

Käyntiosoite: Yliopistonranta 1 E, Snellmania, 2. kerros
 

Sähköpostit:

viestinta(at)uef.fi
etunimi.sukunimi(at)uef.fi

Puhelinvaihde:

0294 45 1111

Petri Hynynen
No image.
Nimike
Viestintäpäällikkö
Sähköposti
petri.hynynen@uef.fi
GSM-numero
0504078996
Suora numero
0294458103
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2174

Sari Eskelinen
No image.
Nimike
Tiedottaja
Sähköposti
sari.eskelinen@uef.fi
GSM-numero
0503619280
Suora numero
0294458039
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania, SN2154/2 (Lumetin käytävä), Joensuu Aurora AU1043

Eija Fabritius
No image.
Nimike
Tiedottaja (lomalla ja työvapaalla 1.3.-31.5.)
Sähköposti
eija.fabritius@uef.fi
GSM-numero
0403552681
Suora numero
0294455040
Huoneen tiedot
Joensuu, viestintä

Stina Hacklin
No image.
Nimike
Digitaalisen viestinnän suunnittelija
Sähköposti
stina.hacklin@uef.fi
GSM-numero
0504123446
Suora numero
0294458057
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 1042

Varpu Heiskanen
No image.
Nimike
Valokuvaaja
Sähköposti
varpu.heiskanen@uef.fi
GSM-numero
0504338264
Suora numero
0294458079
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 1041

Jenni Huurinainen
No image.
Nimike
Viestintäkoordinaattori
Sähköposti
jenni.huurinainen@uef.fi
GSM-numero
0503084488
Suora numero
0294458116
Huoneen tiedot
Joensuu Natura 340

Petra Isotalo
No image.
Nimike
Viestintäkoordinaattori
Sähköposti
petra.isotalo@uef.fi
GSM-numero
0403552274
Suora numero
0294454431
Huoneen tiedot
Kuopio Mediteknia 4031
Lisätietoja
Terveystieteiden tiedekunta

Ulla Kaltiala
No image.
Nimike
Tiedottaja
Sähköposti
ulla.kaltiala@uef.fi
GSM-numero
0407456463
Suora numero
0294458136
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2175

Heljä Koistinen
No image.
Nimike
Tiedottaja
Sähköposti
helja.koistinen@uef.fi
GSM-numero
0403552681
Suora numero
0294455040
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2316, ma-to
Lisätietoja
Paikalla ma-to

Anna Kuikka
No image.
Nimike
Markkinointikoordinaattori
Sähköposti
anna.kuikka@uef.fi
GSM-numero
0503827420
Suora numero
0294458142
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 1038

Bettiina Lievonen
No image.
Nimike
Graafinen suunnittelija
Sähköposti
bettiina.lievonen@uef.fi
GSM-numero
0505649266
Suora numero
0294458084
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 1040

Katja Mielonen
No image.
Nimike
Verkkoviestinnän tuottaja
Sähköposti
katja.mielonen@uef.fi
GSM-numero
0503831223
Suora numero
0294458015
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 1042

Marianne Mustonen
No image.
Nimike
Tiedottaja
Sähköposti
marianne.mustonen@uef.fi
GSM-numero
0447162394
Suora numero
0294458237
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 2154.1

Raija Törrönen
No image.
Nimike
Valokuvaaja
Sähköposti
raija.torronen@uef.fi
GSM-numero
0403553294
Suora numero
0294458371
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania, SN2150/1 (Lumetin käytävä)

Jenni Peltonen
No image.
Nimike
Markkinointikoordinaattori
Sähköposti
jenni.peltonen@uef.fi
GSM-numero
0504684964
Suora numero
0294458231
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 1038

Maria Reuter
No image.
Nimike
Viestintäsihteeri
Sähköposti
maria.reuter@uef.fi
GSM-numero
0504307808
Suora numero
0294458293
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 1041

Nina Venhe
No image.
Nimike
Tiedottaja
Sähköposti
nina.venhe@uef.fi
GSM-numero
0505930160
Suora numero
0294458383
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 1043

Maj Vuorre
No image.
Nimike
Kansainvälisen viestinnän koordinaattori
Sähköposti
maj.vuorre@uef.fi
GSM-numero
0504303880
Suora numero
0294458387
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 1044