Löytyi 72 tulosta
Eeva Aromaa
No image.
Nimike
apurahatutkija
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
eeva.aromaa@uef.fi
GSM-numero
0403553983
Suora numero
0294455027
Huoneen tiedot
Kuopio Tecnopolis G5-12.2.
SoleCRIS

Vijay Lakshmi Burman
No image.
Nimike
Jatko-opiskelija/Early Stage Researcher
Sähköposti
vijaybur@uef.fi
GSM-numero
0417209120

Sylvie Kamala Chetty
No image.
Nimike
Part-time Professor
Sähköposti
sylvie.chetty@fek.uu.se

Päivi Eriksson
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
paivi.eriksson@uef.fi
GSM-numero
0400219482
Suora numero
0294455037
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-010
SoleCRIS

Sara Fraccastoro
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
Sara.Fraccastoro@uef.fi
GSM-numero
0503282952
Suora numero
0294455290
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-014
SoleCRIS

Andreas Fürst
No image.
Nimike
Part-time Professor
Sähköposti
andreas.furst@uef.fi

Mika Gabrielsson
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
mika.gabrielsson@uef.fi
GSM-numero
0505687626
Suora numero
0294455007
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-11.1.
SoleCRIS

Pradipta Halder
No image.
Nimike
Senior Researcher
Sähköposti
pradipta.halder@uef.fi
GSM-numero
0504422319
Suora numero
0294453468
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2148
SoleCRIS

Heli Hallikainen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
heli.hallikainen@uef.fi
GSM-numero
0505981394
Suora numero
0294455188
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2126
SoleCRIS

Olga Hannonen
No image.
Nimike
yliopisto-opettaja
Sähköposti
olga.hannonen@uef.fi
GSM-numero
0505772006
Suora numero
0294455341
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 1198
SoleCRIS
Lisätietoja
Vapaa-ajan asumisen tutkimus

Nelli Heiskanen
No image.
Nimike
Yliopisto-opettaja
Sähköposti
nelli.heiskanen@uef.fi
Huoneen tiedot
AU2126

Kaisa Henttonen
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
Kaisa.Henttonen@uef.fi
GSM-numero
0504352664
Suora numero
0294455274
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-018
SoleCRIS

Esa Hiltunen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
esa.hiltunen@uef.fi
GSM-numero
0403553367
Suora numero
0294455055
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-005
SoleCRIS

Pasi Hirvonen
No image.
Nimike
yliopisto-opettaja
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
pasi.hirvonen@uef.fi
GSM-numero
0504633365
Suora numero
0294453350
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-019
SoleCRIS

Riikka Holopainen
No image.
Nimike
Yliopisto-opettaja
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja rahoitus
Sähköposti
riikka.holopainen@uef.fi
GSM-numero
0403553962
Suora numero
0294455061
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-006
SoleCRIS

Matias Huhtilainen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja yritysjuridiikka
Sähköposti
matias.huhtilainen@uef.fi
GSM-numero
0505269940
Suora numero
0294455113
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2148
SoleCRIS

Imran Hussain
No image.
Nimike
Jatko-opiskelija/Tutkimusavustaja
Sähköposti
imran.hussain@uef.fi
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-010

Mirjami Ikonen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
mirjami.ikonen@uef.fi
GSM-numero
0504422488
Suora numero
0294455080
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2122
SoleCRIS

Emma Incze
No image.
Nimike
yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
emma.incze@uef.fi
GSM-numero
0503406091
Suora numero
0294455243
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-014
SoleCRIS
Lisätietoja

Saara Julkunen
No image.
Nimike
Apulaisprofessori, laitoksen johtaja
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
saara.julkunen@uef.fi
GSM-numero
0403553365
Suora numero
0294455092
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-012
SoleCRIS

Tuomo Kainulainen
No image.
Nimike
Tutkija
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja yritysjuridiikka
Sähköposti
tuomo.kainulainen@uef.fi
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2120
SoleCRIS

Helena Kantanen
No image.
Nimike
yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
helena.kantanen@uef.fi
GSM-numero
0403553366
Suora numero
0294455097
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-008
SoleCRIS

Teuvo Kantanen
No image.
Nimike
Lehtori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
teuvo.kantanen@uef.fi
GSM-numero
0504698734
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-004
SoleCRIS

Sari-Johanna Karhapää
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Sähköposti
sari.karhapaa@uef.fi
GSM-numero
504422548
Suora numero
0294455099
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2137
SoleCRIS

Reijo Karhinen
No image.
Nimike
Työelämäprofessori/Professor of Practice
Sähköposti
reijo.karhinen@uef.fi
GSM-numero
504483425
Huoneen tiedot
AU2126

Kari Kinnunen
No image.
Nimike
Lehtori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja rahoitus
Sähköposti
kari.kinnunen@uef.fi
GSM-numero
0403553909
Suora numero
0294455114
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-007
SoleCRIS

Henna Kokkonen
No image.
Nimike
Kehittämisasiantuntija
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
henna.kokkonen@uef.fi
GSM-numero
0505764747
Suora numero
0294455118
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2145
SoleCRIS

Anu-Riikka Kolari
No image.
Nimike
Projektitutkija
Sähköposti
anu-riikka.kolari@uef.fi
GSM-numero
504713097
Suora numero
0294455331
Huoneen tiedot
Kuopio, Technopolis G5-012

Raija Komppula
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Tourism Marketing and Management
Sähköposti
raija.komppula@uef.fi
GSM-numero
504387475
Suora numero
0294455121
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2130
SoleCRIS

Erkki Kontkanen
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja yritysjuridiikka
Sähköposti
erkki.kontkanen@uef.fi
GSM-numero
0405889241
Suora numero
0294455141
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2143
SoleCRIS

Henna Konu
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
henna.konu@uef.fi
GSM-numero
503437087
Suora numero
0294455094
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2124
SoleCRIS

Jonna Pauliina Koponen
No image.
Nimike
FT,PhD, Akkreditoinnin johtaja, Yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
jonnapauliina.koponen@uef.fi
GSM-numero
0503437446
Suora numero
0294455011
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-013
SoleCRIS

Päivi Kosonen
No image.
Nimike
yliopisto-opettaja
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja yritysjuridiikka
Sähköposti
paivi.kosonen@uef.fi
GSM-numero
504629106
Suora numero
0294455064
Huoneen tiedot
AU2138
SoleCRIS

Marina Kovalchuk
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
Marina.Kovalchuk@uef.fi
Huoneen tiedot
Tecnopolis G5-003

Jarkko Kääriäinen
No image.
Nimike
projektityöntekijä
Sähköposti
jarkko.kaariainen@uef.fi
GSM-numero
0504780882
Suora numero
0294455356
Huoneen tiedot
Technopolis G5-018.2

Tommi Laukkanen
No image.
Nimike
professori, varadekaani
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
tommi.laukkanen@uef.fi
GSM-numero
0504387423
Suora numero
0294455160
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2128
SoleCRIS

Hanna Lehtimäki
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
hanna.lehtimaki@uef.fi
GSM-numero
0505732742
Suora numero
0294455019
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-009
SoleCRIS

Kang Li
No image.
Nimike
Researcher
Sähköposti
kang.li@uef.fi
GSM-numero
0449145141
Huoneen tiedot
Technopolis F5-010

Scott McCabe
No image.
Nimike
Professor
Sähköposti
scott.mccabe@nottingham.ac.uk

Irina Mihailova
No image.
Nimike
Yliopistotutkija/Senior Researcher
Sähköposti
irina.mihailova@uef.fi
Huoneen tiedot
Technopolis F5-014

Jenni Mikkonen
No image.
Nimike
suunnittelija
Sähköposti
jenni.mikkonen@uef.fi
GSM-numero
0503598337

Albert Mills
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
albert.mills@smu.ca
SoleCRIS

Tero Montonen
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
tero.montonen@uef.fi
GSM-numero
0403552074
Suora numero
0294455194
Huoneen tiedot
Kuopio Tehcnopolis G5-006
SoleCRIS

Markus Mättö
No image.
Nimike
yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja rahoitus
Sähköposti
markus.matto@uef.fi
GSM-numero
0503499426
Suora numero
0294455050
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-012.1
SoleCRIS

Mervi Niskanen
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja rahoitus
Sähköposti
mervi.niskanen@uef.fi
GSM-numero
0403553958
Suora numero
0294455208
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-008
SoleCRIS

Outi-Maaria Palo-oja
No image.
Nimike
yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
outi-maaria.palo-oja@uef.fi
GSM-numero
0504765742
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-012.2
SoleCRIS

Ida Parkkinen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
ida.parkkinen@uef.fi
GSM-numero
0505134626
Suora numero
+358294455342
Huoneen tiedot
Technopolis F5-016

Katja Pasanen
No image.
Nimike
Tutkija
Sähköposti
katja.pasanen@uef.fi
GSM-numero
0504390925
Suora numero
0294455344
SoleCRIS

Juho Pesonen
No image.
Nimike
Tutkimuspäällikkö
Sähköposti
juho.pesonen@uef.fi
GSM-numero
401842698
Suora numero
0294455346
Huoneen tiedot
Joensuu, Aurora 2134
SoleCRIS

Ville-Veikko Piispanen
No image.
Nimike
Tutkijatohtori
Nimikeen lisätietoja
Innovation Management
Sähköposti
ville-veikko.piispanen@uef.fi
GSM-numero
0403553982
Suora numero
0294455227
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis G5-018
SoleCRIS

Anu Puusa
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
anu.puusa@uef.fi
GSM-numero
0504423376
Suora numero
0294455237
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2131
SoleCRIS

Siiri Pöyhönen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Sähköposti
siiri.poyhonen@uef.fi
GSM-numero
0504783617
Suora numero
0294455143
Huoneen tiedot
Technopolis F5-016

Markus Raatikainen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
markus.raatikainen@uef.fi
GSM-numero
0505715633
Suora numero
0294455015
Huoneen tiedot
Kuopio Technopolis F5-11.2.
SoleCRIS

Helen Reijonen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
helen.reijonen@uef.fi
GSM-numero
0504352408
Suora numero
0294455248
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2127
SoleCRIS

Janne Ruohonen
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja yritysjuridiikka
Sähköposti
janne.ruohonen@uef.fi
GSM-numero
0503186030
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2136
SoleCRIS

Nino Ruusunen
No image.
Nimike
Nuorempi tutkija
Sähköposti
nino.ruusunen@uef.fi
Huoneen tiedot
Aurora 260

Jani Saastamoinen
No image.
Nimike
Apulaisprofessori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja yritysjuridiikka
Sähköposti
jani.saastamoinen@uef.fi
GSM-numero
0504423463
Suora numero
0294455262
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2135
SoleCRIS

Sanna Saastamoinen
No image.
Nimike
yliopisto-opettaja
Sähköposti
sanna.saastamoinen@uef.fi
GSM-numero
503447216
Suora numero
029457216
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2150

Hanna Savolainen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja yritysjuridiikka
Sähköposti
hanna.savolainen@uef.fi
GSM-numero
0504423489
Suora numero
0294455272
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2097
SoleCRIS

Taina Savolainen
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
taina.savolainen@uef.fi
GSM-numero
0504621850
Suora numero
0294455273
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2129
SoleCRIS

Tomi Seppälä
No image.
Nimike
Osa-aikainen professori
Sähköposti
tomi.seppala@uef.fi

Niko Suhonen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja yritysjuridiikka
Sähköposti
niko.suhonen@uef.fi
GSM-numero
0504423855
Suora numero
0294455289
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2136
SoleCRIS

Elisa Sulkinoja
No image.
Nimike
Projektitutkija
Sähköposti
elisasu@student.uef.fi
GSM-numero
0504329982
Suora numero
0294455090
Huoneen tiedot
AU2129

Jarno Suni
No image.
Nimike
Tutkijatohtori/Koordinaattori (Vesitutkimus)
Sähköposti
jarno.suni@uef.fi
GSM-numero
0504423880
Suora numero
0294455291
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora
SoleCRIS

Pasi Syrjä
No image.
Nimike
Professori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja yritysjuridiikka
Sähköposti
pasi.syrja@uef.fi
GSM-numero
0503072807
Suora numero
0294455207
Huoneen tiedot
Aurora 2094

Timo Tammi
No image.
Nimike
Lehtori
Nimikeen lisätietoja
Laskentatoimi ja yritysjuridiikka
Sähköposti
timo.tammi@uef.fi
GSM-numero
0504423995
Suora numero
0294455297
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2142
SoleCRIS

Anja Tuohino
No image.
Nimike
Kehittämispäällikkö
Sähköposti
anja.tuohino@uef.fi
GSM-numero
0505540659
Suora numero
0294455352

Pasi Tuominen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Sähköposti
pasi.tuominen@uef.fi
GSM-numero
0503060427
Suora numero
0294455286
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2123
SoleCRIS

Sasu Tuominen
No image.
Nimike
Lehtori
Nimikeen lisätietoja
Palvelujohtaminen
Sähköposti
sasu.tuominen@uef.fi
GSM-numero
0504424320
Suora numero
0294455311
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2153
SoleCRIS

Elli Vento
No image.
Nimike
projektitutkija
Sähköposti
elli.vento@uef.fi
GSM-numero
0504765179
Huoneen tiedot
AU2120

Mia Vepsäläinen
No image.
Nimike
yliopistotutkija
Sähköposti
mia.vepsalainen@uef.fi
GSM-numero
469213701

Katariina Ylönen
No image.
Nimike
Projektitutkija
Nimikeen lisätietoja
International Business and Sales Management
Sähköposti
katariina.ylonen@uef.fi
GSM-numero
0505669461
Suora numero
0294455255
Huoneen tiedot
Kuopio, Technopolis G5-012
SoleCRIS