OPINTOHALLINTO

Leena Leskinen
No image.
Nimike
Koulutusjohtaja
Nimikeen lisätietoja
- avoin yliopisto-opetus
Sähköposti
leena.leskinen@uef.fi
GSM-numero
0400970784
Suora numero
0294457003
Huoneen tiedot
Kuopio Tietoteknia 2413

Taina Alava-Pajarinen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
taina.alava@uef.fi
GSM-numero
0505708423
Suora numero
0294457067
Huoneen tiedot
Joensuu Metla 1104

Leea Huusko
No image.
Nimike
suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- toinen reitti yliopistoon -hanke
Sähköposti
leea.huusko@uef.fi
GSM-numero
0505119468
Suora numero
0294457007
Huoneen tiedot
Joensuu, Aurora 220/1

Tiina Juurela
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- opinto-ohjaus, ortodoksinen teologia, yleinen teologia
Sähköposti
tiina.juurela@uef.fi
GSM-numero
0503893697
Suora numero
0294457064
Huoneen tiedot
Aurora, Joensuu

Terhi Keltanen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- oppilaitosyhteistyö
Sähköposti
terhi.keltanen@uef.fi
GSM-numero
0503291684
Suora numero
0294457116
Huoneen tiedot
Joensuu, Aurora 236

Eeva Kykkänen
No image.
Nimike
Markkinointisihteeri
Sähköposti
eeva.kykkanen@uef.fi
GSM-numero
0504342921
Suora numero
0294457117
Huoneen tiedot
Joensuu, Aurora I 230

Raija Pappila
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- tietojärjestelmät, verkkosivut
Sähköposti
raija.pappila@uef.fi
GSM-numero
0403553995
Suora numero
0294457026
Huoneen tiedot
Kuopio, Tietoteknia 2410/b

Leila Saramäki
No image.
Nimike
Suunnittelija, opinto-ohjaaja
Sähköposti
leila.saramaki@uef.fi
GSM-numero
0405162572
Suora numero
0294457027
Huoneen tiedot
Kuopio Tietoteknia 2412