JOHTAMINEN

Anna Hartikainen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- johtamiskoulutukset, UEF EMBA
Sähköposti
anna.hartikainen@uef.fi
GSM-numero
0407741320
Suora numero
0294457107
Huoneen tiedot
Kuopio, Tietoteknia 2402

Pauli Kallio
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- johtamiskoulutus, henkilökohtainen coaching, UEF EMBA, yrityskoulutukset, työ- ja organisaatiopsykologia
Sähköposti
pauli.kallio@uef.fi
GSM-numero
0504652054

Katja Koukkari
No image.
Nimike
Suunnittelusihteeri
Nimikeen lisätietoja
- UEF EMBA, lääkeala
Sähköposti
katja.koukkari@uef.fi
GSM-numero
0403553158
Suora numero
0294457092
Huoneen tiedot
Kuopio, Tietoteknia 2446

Annamari Lastunen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- sosiaali- ja terveysala, johtamiskoulutukset
Sähköposti
annamari.lastunen@uef.fi
GSM-numero
0504412179
Suora numero
0294457110
Huoneen tiedot
Kuopio Tietoteknia 2435

Katja Peltoniemi
No image.
Nimike
Projektisihteeri
Nimikeen lisätietoja
- ESR- ja OPH -hankkeet
Sähköposti
katja.peltoniemi@uef.fi
GSM-numero
0403553905
Suora numero
0294457018
Huoneen tiedot
Kuopio Tietoteknia 2442

Arttu Puhakka
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- johtaminen, esimiestyö, työyhteisö
Sähköposti
arttu.puhakka@uef.fi
GSM-numero
0504064310
Suora numero
0294457108
Huoneen tiedot
Joensuu, Aurora 278

Sari Zitting-Rissanen
No image.
Nimike
Koulutussihteeri
Sähköposti
sari.zitting-rissanen@uef.fi
GSM-numero
0408678532
Suora numero
0294457105
Huoneen tiedot
Kuopio Tietoteknia 2447A