Filosofisen tiedekunnan yhteystiedot

Dekaanit

Pertti Väisänen
No image.
Эл. письмо
pertti.vaisanen@uef.fi
gsm-number
0503661478
direct-number
0294452300

Tiedekunnan hallinto

Kari Korhonen
No image.
Эл. письмо
kari.korhonen@uef.fi
gsm-number
0504323826
direct-number
0294452002

Sanna Koskela
No image.
Эл. письмо
sanna.koskela@uef.fi
gsm-number
0503527351
direct-number
0294452146

Outi E Tikkanen
No image.
Эл. письмо
outi.e.tikkanen@uef.fi
gsm-number
0503308934
direct-number
0294452242

Talous-, henkilöstö- ja yleishallinnon lähipalvelut

Johanna Järvinen
No image.
Эл. письмо
johanna.jarvinen@uef.fi
gsm-number
0505968441
direct-number
0294452007

Helena Eskelinen
No image.
Эл. письмо
helena.eskelinen@uef.fi
gsm-number
0504421936
direct-number
0294452008

Anne Lemström
No image.
Эл. письмо
anne.lemstrom@uef.fi
gsm-number
0504422834
direct-number
0294455381

Paula Sokuri
No image.
Эл. письмо
paula.sokuri@uef.fi
gsm-number
0504082418
direct-number
0294458158

Noora Hämäläinen
No image.
Эл. письмо
noora.hamalainen@uef.fi
gsm-number
0504423362
direct-number
0294452006

Johanna Partanen
No image.
Эл. письмо
johanna.partanen@uef.fi
gsm-number
0503759324
direct-number
0294452065

Anna-Maria Puharinen
No image.
Эл. письмо
anna-maria.puharinen@uef.fi
gsm-number
0504423362
direct-number
0294452006

Lea Pulli
No image.
Эл. письмо
lea.pulli@uef.fi
gsm-number
0503710130
direct-number
0294452009

Anu Sotaniemi
No image.
Эл. письмо
anu.sotaniemi@uef.fi
gsm-number
0503759324
direct-number
0294452065

Tuula Pajula
No image.
Эл. письмо
tuula.pajula@uef.fi
gsm-number
0504423266
direct-number
0294452042

Jatkokoulutusasiat, kansainvälinen koulutus

Kaisu Kortelainen
No image.
Эл. письмо
kaisu.kortelainen@uef.fi
gsm-number
0505623565
direct-number
0294458032

Taru Kulmalainen
No image.
Эл. письмо
taru.kulmalainen@uef.fi
direct-number
0294452995

Milena Fayt
No image.
Эл. письмо
milena.fayt@uef.fi
gsm-number
0503410892
direct-number
0294452052

Hanna Reinikainen
No image.
Эл. письмо
hanna.reinikainen@uef.fi
gsm-number
0504092532
direct-number
0294458038