Hallinto- ja toimistohenkilöstö, osaston lähipalvelut

Henni Nevalainen
No image.
Nimike
Opintokoordinaattori
Sähköposti
henni.nevalainen@uef.fi
Suora numero
0294452033
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 208

Marina Cafaro
No image.
Nimike
Amanuenssi, opintoasiat, ohjauksen ja psykologian koulutukset
Sähköposti
marina.cafaro@uef.fi
Suora numero
0294452034
Huoneen tiedot
Joensuu Metria 211

Emma Hahl
No image.
Nimike
Amanuenssi, opintoasiat, kasvatustiede
Sähköposti
emma.hahl@uef.fi
Suora numero
0294452046
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 382

Jenna Tuononen
No image.
Nimike
Suunnittelija, opintoasiat, erityispedagogiikka
Sähköposti
jenna.tuononen@uef.fi
Suora numero
0294452041
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 380

Mira Tuononen
No image.
Nimike
Amanuenssi, opintoasiat, ohjauksen ja psykologian koulutukset
Sähköposti
mira.tuononen@uef.fi
Suora numero
0294452034
Huoneen tiedot
Joensuu Metria 211, (työvapaalla 22.9.2019 saakka)

Päivi Walling
No image.
Nimike
Amanuenssi, opintoasiat, erityispedagogiikka
Sähköposti
paivi.walling@uef.fi
Suora numero
0294452048
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 310

Päivi Multanen
No image.
Nimike
Opintosihteeri, tutkintotodistukset, vastaavuustodistukset
Sähköposti
paivi.multanen@uef.fi
Suora numero
0294452206
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 318

Riitta-Liisa Mustonen
No image.
Nimike
Opintosihteeri, kasvatustieteellinen ala, erityisesti aineenopettajan pedagogiset opinnot
Sähköposti
riitta-liisa.mustonen@uef.fi
Suora numero
0294452039
Huoneen tiedot
Joensuu Futura 114b

Birgitta Puustinen
No image.
Nimike
Opintosihteeri, opintoasiat, psykologia
Sähköposti
birgitta.puustinen@uef.fi
Suora numero
0294452045
Huoneen tiedot
Joensuu Metria 317

Arja Vihermäki
No image.
Nimike
Opintosihteeri, kasvatustieteellinen ala, erityisesti luokanopettajakoulutus
Sähköposti
arja.vihermaki@uef.fi
Suora numero
0294452049
Huoneen tiedot
Joensuu Educa 104

Liisa Puhakka
No image.
Nimike
Toimistosihteeri, talousasiat (matkustus)
Sähköposti
liisa.puhakka@uef.fi
Suora numero
0294452043
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 302