Tulliportin normaalikoulun henkilökunta luokat 1-6

Eemeli Alsio
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
eemeli.alsio@uef.fi
Suora numero
0294452198
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Katja Figueras
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 1-2E
Sähköposti
katja.figueras@uef.fi
Suora numero
0294452532
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1125

Sampo Forsström
No image.
Nimike
Lehtori,
Sähköposti
sampo.forsstrom@uef.fi
Suora numero
0294452533
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1086

Tiina Forsström
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
tiina.forsstrom@uef.fi
Suora numero
0294452534
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 264/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Minna Haring
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 6A
Sähköposti
minna.haring@uef.fi
Suora numero
0294452503
Huoneen tiedot
Joensuu Educa 244

Tarja Haveri
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 4B
Sähköposti
tarja.haveri@uef.fi
Suora numero
0294452542
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1179

Leena Hurmekoski
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 3C
Sähköposti
leena.hurmekoski@uef.fi
Suora numero
0294452554
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1174

Pyry Hyvönen
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
pyry.hyvonen@uef.fi
Huoneen tiedot
Joensuu Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Taru-Tuija Hyykky
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 5B
Sähköposti
taru-tuija.hyykky@uef.fi
Suora numero
0294452066
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1106

Pirjo Immonen
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
pirjim@uef.fi
Suora numero
0294452170
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Juha Karhunen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 5C
Sähköposti
juha.karhunen@uef.fi
Suora numero
0294452582
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 2009

Erja Karvinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
erja.karvinen@uef.fi
Suora numero
0294452092
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 263/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Niko Kaukovalta
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 3B
Sähköposti
niko.kaukovalta@uef.fi
Suora numero
0294452280
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1146

Mika Kilpiä
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
mika.kilpia@uef.fi
Suora numero
0294452177
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 181/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Hanna-Mari Koistinen
No image.
Nimike
Lehtori, englannin kieli
Sähköposti
hanna-mari.koistinen@uef.fi
Suora numero
0294452714
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu

Hilkka Koivistoinen
No image.
Nimike
Lehtori, englannin kieli
Sähköposti
hilkka.koivistoinen@uef.fi
Suora numero
0294452120
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1147

Jyrki Korkki
No image.
Nimike
Perusasteen rehtori
Sähköposti
jyrki.korkki@uef.fi
Suora numero
0294452661
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1084
SoleCRIS

Camilla Koskinen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
camilla.koskinen@uef.fi
Suora numero
0294452245
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 251/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Merja Kukkonen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 4A
Sähköposti
merja.kukkonen@uef.fi
Suora numero
0294452613
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1103

Iiris Kuosmanen
No image.
Nimike
Koulupsykologi
Sähköposti
iiris.kuosmanen@uef.fi
Suora numero
0504372498
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 130/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Julia Laittila
No image.
Nimike
Lehtori, venäjän kieli
Sähköposti
julia.laittila@uef.fi
Suora numero
0294452188
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1160

Roosa Martikainen
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
roosa.martikainen@uef.fi
Suora numero
0294452094
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Erkki Miettinen
No image.
Nimike
Laboratoriomestari
Sähköposti
erkki.miettinen@uef.fi
Suora numero
0294452511
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Anna Mikkonen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 1-2D
Sähköposti
anna.mikkonen@uef.fi
Suora numero
0294452369
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1106

Johanna Mikkonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
johanna.2.mikkonen@uef.fi
Suora numero
0294452652
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 263/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Mika Mononen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 6B
Sähköposti
mika.o.mononen@uef.fi
Suora numero
0294452654
Huoneen tiedot
Joensuu Educa 244

Juha Paavilainen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 4C
Sähköposti
juha.paavilainen@uef.fi
Suora numero
0294452132
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1135

Päivi Pesonen
No image.
Nimike
Virastomestari
Sähköposti
paivi.pesonen@uef.fi
Suora numero
0294452115
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1164

Auli Partio
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
auli.partio@uef.fi
Suora numero
0294452298
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Juha Pössi
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
juha.possi@uef.fi
Suora numero
0294452681
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu/Rantakylän normaalikoulu

Seppo Rantala
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja
Sähköposti
seppo.rantala@uef.fi
Suora numero
0294452685
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Arja Ratilainen
No image.
Nimike
Koulusihteeri
Sähköposti
arja.ratilainen@uef.fi
Suora numero
0294452512
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1088

Kirsi Repo
No image.
Nimike
Terveydenhoitaja
Sähköposti
kirsi.repo@uef.fi
Suora numero
0133305863
Huoneen tiedot
Joensuu

Mikko Ripatti
No image.
Nimike
Johtava rehtori
Sähköposti
mikko.ripatti@uef.fi
Suora numero
0294452220

Päivi Rosti
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
paivi.rosti@uef.fi
Suora numero
0294452195
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliprtin normaalikoulu 1-6

Päivi Ruotsalainen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 5A
Sähköposti
paivi.ruotsalainen@uef.fi
Suora numero
0294452174
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 2015

Anniina Räsänen
No image.
Nimike
Lehtori, musiikki
Sähköposti
anniina.rasanen@uef.fi
Suora numero
0294452040
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1075

Ville Räsänen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
ville.rasanen@uef.fi
Suora numero
0294452091
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Hilkka Räty
No image.
Nimike
Lehtori, erityisopettaja 1-6
Sähköposti
hilkka.raty@uef.fi
Suora numero
0294452696
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1134

Sinikka Räty-Záborszky
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 3A
Sähköposti
sinikka.raty@uef.fi
Suora numero
0294452698
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1176

Marjaana Saarelainen
No image.
Nimike
Kuraattori
Sähköposti
marjaana.saarelainen@uef.fi
Suora numero
0133305954
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu

Jasmiitta Saarikorpi
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
jasmiitta.saarikorpi@uef.fi
Suora numero
0294452229
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 277/Luokat 1-6 1156

Raija Savolainen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 1-2C
Sähköposti
raija.savolainen@uef.fi
Suora numero
0294452806
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1114

Tuire Silvennoinen
No image.
Nimike
Lehtori, erityisopettaja luokat 1-6
Sähköposti
tuire.silvennoinen@uef.fi
Suora numero
0294452096
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1130

Paavo Sivonen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja, käsityö ja liikunta
Sähköposti
paavo.sivonen@uef.fi
Suora numero
0294452815
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Elena Snellman
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
elena.snellman@uef.fi
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Ulla Sten
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 6C
Sähköposti
ulla.sten@uef.fi
Suora numero
0294452069
Huoneen tiedot
Joensuu Educa 244

Mauri Teräväinen
No image.
Nimike
Virastomestari
Sähköposti
mauri.teravainen@uef.fi
Suora numero
0294452513
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1008

Ritva Tolvanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
ritva.tolvanen@uef.fi
Suora numero
0294452730
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 264/Tulliportin normaalikoulu 1-6

Emmi Torikka
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
emmi.torikka@uef.fi
Suora numero
0294452334
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Tanja Tuononen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 1-2B
Sähköposti
tanja.tuononen@uef.fi
Suora numero
0294452179
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1115

Tuukka Vannas
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
tuukka.vannas@uef.fi
Suora numero
0294452140
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6

Päivi Vesala
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 2A
Sähköposti
paivi.vesala@uef.fi
Suora numero
0294452141
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin normaalikoulu 1-6, 1103

Sanna Vänskä
No image.
Nimike
Lehtori, erityisopettaja, luokat 1-6
Sähköposti
sanna.vanska@uef.fi
Suora numero
0294452012
Huoneen tiedot
Joensuu Tullportin normaalikoulu 1-6, 2018