Eemeli Alsio
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
eemeli.alsio@uef.fi
Suora numero
0294452198
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu

Katja Figueras
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 1-2E
Sähköposti
katja.figueras@uef.fi
Suora numero
0294452532
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1125

Sampo Forsström
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 3C
Sähköposti
sampo.forsstrom@uef.fi
Suora numero
0294452533
Huoneen tiedot
Joensuu,Länsikadun koulu 1160

Tiina Forsström
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
tiina.forsstrom@uef.fi
Suora numero
0294452534
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 264

Heikki Happonen
No image.
Nimike
Johtava rehtori
Sähköposti
heikki.happonen@uef.fi
Suora numero
0294452501
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1090

Minna Haring
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 3A
Sähköposti
minna.haring@uef.fi
Suora numero
0294452503
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1156

Tarja Haveri
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 4C
Sähköposti
tarja.haveri@uef.fi
Suora numero
0294452542
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1140

Jussi Hietava
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 5C
Sähköposti
jussi.hietava@uef.fi
Suora numero
0294452179
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 2015

Leena Hurmekoski
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 4B
Sähköposti
leena.hurmekoski@uef.fi
Suora numero
0294452554
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1146

Pyry Hyvönen
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
pyry.hyvonen@uef.fi
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu

Taru-Tuija Hyykky
No image.
Nimike
Lehtori, musiikki
Sähköposti
taru-tuija.hyykky@uef.fi
Suora numero
0294452066
Huoneen tiedot
Joensuu, Länsikadun koulu, 1075

Sini Ikonen
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
sini.2.ikonen@uef.fi
Suora numero
0503260351
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu

Helena Järvinen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 1-2B
Sähköposti
helena.jarvinen@uef.fi
Suora numero
0294452573
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1115

Juha Karhunen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 6C
Sähköposti
juha.karhunen@uef.fi
Suora numero
0294452582
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1176

Erja Karvinen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
erja.karvinen@uef.fi
Suora numero
0294452092
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 263

Mika Kilpiä
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
mika.kilpia@uef.fi
Suora numero
0294452757
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 181/Länsikadun koulu,

Hilkka Koivistoinen
No image.
Nimike
Lehtori, englannin kieli
Sähköposti
hilkka.koivistoinen@uef.fi
Suora numero
0294452120
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1030

Mari Koivistoinen
No image.
Nimike
Lehtori, englannin kieli
Sähköposti
mari.s.koivistoinen@uef.fi
Suora numero
0294452053
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1029

Sirpa Kontturi
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 6B
Sähköposti
sirpa.kontturi@uef.fi
Suora numero
0294452600
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1146

Jyrki Korkki
No image.
Nimike
Perusasteen rehtori
Sähköposti
jyrki.korkki@uef.fi
Suora numero
0294452661
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1084
SoleCRIS

Merja Kukkonen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 1A
Sähköposti
merja.kukkonen@uef.fi
Suora numero
0294452613
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1103

Iiris Kuosmanen
No image.
Nimike
Koulupsykologi
Sähköposti
iiris.kuosmanen@uef.fi
Suora numero
0504372498
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 130/Länsikadun koulu

Julia Laittila
No image.
Nimike
Lehtori, venäjän kieli
Sähköposti
julia.laittila@uef.fi
Suora numero
0294452188
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1004

Timo Lampén
No image.
Nimike
Siviilipalvelusmies
Sähköposti
timo.lampen@uef.fi
Suora numero
0294452190
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu

Tarja Lehikoinen-Suviranta
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
tarja.lehikoinen-suviranta@uef.fi
Suora numero
0294452627
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 251

Sinikka Lipponen
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
sinikka.lipponen@uef.fi
Suora numero
0294452187
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu

Esa Marjola
No image.
Nimike
Atk-suunnittelija
Sähköposti
esa.marjola@uef.fi
Suora numero
0294452510
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 234

Erkki Miettinen
No image.
Nimike
Laboratoriomestari
Sähköposti
erkki.miettinen@uef.fi
Suora numero
0294452511
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu

Marketta Mikkola
No image.
Nimike
Lehtori, englannin kieli
Sähköposti
marketta.mikkola@uef.fi
Suora numero
0294452040
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1029

Johanna Mikkonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
johanna.2.mikkonen@uef.fi
Suora numero
0294452759
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 263

Mika Mononen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 3B
Sähköposti
mika.o.mononen@uef.fi
Suora numero
0294452654
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1147

Juha Paavilainen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 5A
Sähköposti
juha.paavilainen@uef.fi
Suora numero
0294452132
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 2009

Päivi Pesonen
No image.
Nimike
Virastomestari
Sähköposti
paivi.pesonen@uef.fi
Suora numero
0294452115
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu

Juha Pössi
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
juha.possi@uef.fi
Suora numero
0294452681
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 181/Länsikadun koulu,

Seppo Rantala
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 4A
Sähköposti
seppo.rantala@uef.fi
Suora numero
0294452685
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1135

Arja Ratilainen
No image.
Nimike
Toimistosihteeri
Sähköposti
arja.ratilainen@uef.fi
Suora numero
0294452512
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1088

Kirsi Repo
No image.
Nimike
Terveydenhoitaja
Sähköposti
kirsi.repo@uef.fi
Suora numero
0133305863
Huoneen tiedot
Joensuu Regia

Arja Rintala
No image.
Nimike
Lehtori, erityisopettaja, luokat 1-6 ja lukio
Sähköposti
arja.rintala@uef.fi
Suora numero
0294452688
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1134

Päivi Ruotsalainen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 2A
Sähköposti
paivi.ruotsalainen@uef.fi
Suora numero
0294452174
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1125

Jalo Räsänen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 1-2D
Sähköposti
jalo.rasanen@uef.fi
Suora numero
0294452693
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1106

Hilkka Räty
No image.
Nimike
Lehtori, erityisopettaja 1-6
Sähköposti
hilkka.raty@uef.fi
Suora numero
0294452696
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1134

Sinikka Räty-Záborszky
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 6A
Sähköposti
sinikka.raty@uef.fi
Suora numero
0294452698
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1179

Marjaana Saarelainen
No image.
Nimike
Kuraattori
Sähköposti
marjaana.saarelainen@uef.fi
Suora numero
0133305954
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 130/Länsikadun koulu

Jasmiitta Saarikorpi
No image.
Nimike
Tuntiopettaja
Sähköposti
jasmiitta.saarikorpi@uef.fi
Suora numero
0294452755
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 277

Raija Savolainen
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 1-2C
Sähköposti
raija.savolainen@uef.fi
Suora numero
0294452806
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 1114

Tuire Silvennoinen
No image.
Nimike
Lehtori, erityisopettaja luokat 1-6
Sähköposti
tuire.silvennoinen@uef.fi
Suora numero
0294452096
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 2018

Paavo Sivonen
No image.
Nimike
Tuntiopettaja, käsityö ja liikunta
Sähköposti
paavo.sivonen@uef.fi
Suora numero
0294452815
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu

Elena Snellman
No image.
Nimike
Koulunkäyntiohjaaja
Sähköposti
elena.snellman@uef.fi
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu

Sari Soininen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
sari.soininen@uef.fi
Suora numero
0294452717
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 263

Ulla Sten
No image.
Nimike
Tuntiopettaja, käsityö ja liikunta
Sähköposti
ulla.sten@uef.fi
Suora numero
0294452069
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu

Ritva Tolvanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
ritva.tolvanen@uef.fi
Suora numero
0294452730
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 264

Mirja Valtonen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
mirja.valtonen@uef.fi
Suora numero
0294452760
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 251

Peter Vatanen
No image.
Nimike
Lehtori
Sähköposti
peter.vatanen@uef.fi
Suora numero
0294452757
Huoneen tiedot
Joensuu Tulliportin koulu 181

Päivi Vesala
No image.
Nimike
Lehtori, luokanopettaja 5B
Sähköposti
paivi.vesala@uef.fi
Suora numero
0294452141
Huoneen tiedot
Joensuu Länsikadun koulu 2016