Eemeli Alsio
No image.
Koulunkäyntiohjaaja
eemeli.alsio@uef.fi
0294452198
Joensuu Länsikadun koulu

Katja Figueras
No image.
Lehtori, luokanopettaja 1-2E
katja.figueras@uef.fi
0294452532
Joensuu Länsikadun koulu 1125

Sampo Forsström
No image.
Lehtori, luokanopettaja 3C
sampo.forsstrom@uef.fi
0294452533
Joensuu,Länsikadun koulu 1160

Tiina Forsström
No image.
Tuntiopettaja
tiina.forsstrom@uef.fi
0294452534
Joensuu Tulliportin koulu 264

Heikki Happonen
No image.
Johtava rehtori
heikki.happonen@uef.fi
0294452501
Joensuu Länsikadun koulu 1090

Minna Haring
No image.
Lehtori, luokanopettaja 3A
minna.haring@uef.fi
0294452503
Joensuu Länsikadun koulu 1156

Tarja Haveri
No image.
Lehtori, luokanopettaja 4C
tarja.haveri@uef.fi
0294452542
Joensuu Länsikadun koulu 1140

Jussi Hietava
No image.
Lehtori, luokanopettaja 5C
jussi.hietava@uef.fi
0294452179
Joensuu Länsikadun koulu 2015

Leena Hurmekoski
No image.
Lehtori, luokanopettaja 4B
leena.hurmekoski@uef.fi
0294452554
Joensuu Länsikadun koulu 1146

Pyry Hyvönen
No image.
Koulunkäyntiohjaaja
pyry.hyvonen@uef.fi
Joensuu Länsikadun koulu

Taru-Tuija Hyykky
No image.
Lehtori, musiikki
taru-tuija.hyykky@uef.fi
0294452066
Joensuu, Länsikadun koulu, 1075

Sini Ikonen
No image.
Koulunkäyntiohjaaja
sini.2.ikonen@uef.fi
0503260351
Joensuu Länsikadun koulu

Helena Järvinen
No image.
Lehtori, luokanopettaja 1-2B
helena.jarvinen@uef.fi
0294452573
Joensuu Länsikadun koulu 1115

Juha Karhunen
No image.
Lehtori, luokanopettaja 6C
juha.karhunen@uef.fi
0294452582
Joensuu Länsikadun koulu 1176

Erja Karvinen
No image.
Lehtori
erja.karvinen@uef.fi
0294452092
Joensuu Tulliportin koulu 263

Noora Kaukola
No image.
Lehtori
noora.kaukola@uef.fi
0294452730
Joensuu Tulliportin koulu 264

Mika Kilpiä
No image.
Lehtori
mika.kilpia@uef.fi
0294452757
Joensuu Tulliportin koulu 181/Länsikadun koulu,

Hilkka Koivistoinen
No image.
Lehtori, englannin kieli
hilkka.koivistoinen@uef.fi
0294452120
Joensuu Länsikadun koulu 1030

Mari Koivistoinen
No image.
Lehtori, englannin kieli
mari.s.koivistoinen@uef.fi
0294452053
Joensuu Länsikadun koulu 1029

Sirpa Kontturi
No image.
Lehtori, luokanopettaja 6B
sirpa.kontturi@uef.fi
0294452600
Joensuu Länsikadun koulu 1146

Jyrki Korkki
No image.
Perusasteen rehtori
jyrki.korkki@uef.fi
0294452661
Joensuu Länsikadun koulu 1084

Merja Kukkonen
No image.
Lehtori, luokanopettaja 1A
merja.kukkonen@uef.fi
0294452613
Joensuu Länsikadun koulu 1103

Julia Laittila
No image.
Lehtori, venäjän kieli
julia.laittila@uef.fi
0294452188
Joensuu Länsikadun koulu 1004

Timo Lampén
No image.
Siviilipalvelusmies
timo.lampen@uef.fi
0294452190
Joensuu Länsikadun koulu

Tarja Lehikoinen-Suviranta
No image.
Lehtori
tarja.lehikoinen-suviranta@uef.fi
0294452627
Joensuu Tulliportin koulu 251

Sinikka Lipponen
No image.
Koulunkäyntiohjaaja
sinikka.lipponen@uef.fi
0294452187
Joensuu Länsikadun koulu

Esa Marjola
No image.
Atk-suunnittelija
esa.marjola@uef.fi
0294452510
Joensuu Tulliportin koulu 234

Erkki Miettinen
No image.
Laboratoriomestari
erkki.miettinen@uef.fi
0294452511
Joensuu Länsikadun koulu

Marketta Mikkola
No image.
Lehtori, englannin kieli
marketta.mikkola@uef.fi
0294452040
Joensuu Länsikadun koulu 1029

Johanna Mikkonen
No image.
Lehtori
johanna.2.mikkonen@uef.fi
0294452759
Joensuu Tulliportin koulu 263

Mika Mononen
No image.
Lehtori, luokanopettaja 3B
mika.o.mononen@uef.fi
0294452654
Joensuu Länsikadun koulu 1147

Juha Paavilainen
No image.
Lehtori, luokanopettaja 5A
juha.paavilainen@uef.fi
0294452132
Joensuu Länsikadun koulu 2009

Päivi Pesonen
No image.
Virastomestari
paivi.pesonen@uef.fi
0294452115
Joensuu Länsikadun koulu

Juha Pössi
No image.
Tuntiopettaja
juha.possi@uef.fi
0294452681
Joensuu Tulliportin koulu 181/Länsikadun koulu,

Seppo Rantala
No image.
Lehtori, luokanopettaja 4A
seppo.rantala@uef.fi
0294452685
Joensuu Länsikadun koulu 1135

Arja Ratilainen
No image.
Toimistosihteeri
arja.ratilainen@uef.fi
0294452512
Joensuu Länsikadun koulu 1088

Kirsi Repo
No image.
Terveydenhoitaja
kirsi.repo@uef.fi
0133305863
Joensuu Regia

Arja Rintala
No image.
Lehtori, erityisopettaja, luokat 1-6 ja lukio
arja.rintala@uef.fi
0294452688
Joensuu Länsikadun koulu 1134

Päivi Ruotsalainen
No image.
Lehtori, luokanopettaja 2A
paivi.ruotsalainen@uef.fi
0294452174
Joensuu Länsikadun koulu 1125

Jalo Räsänen
No image.
Lehtori, luokanopettaja 1-2D
jalo.rasanen@uef.fi
0294452693
Joensuu Länsikadun koulu 1106

Hilkka Räty
No image.
Lehtori, erityisopettaja 1-6
hilkka.raty@uef.fi
0294452696
Joensuu Länsikadun koulu 1134

Sinikka Räty-Záborszky
No image.
Lehtori, luokanopettaja 6A
sinikka.raty@uef.fi
0294452698
Joensuu Länsikadun koulu 1179

Marjaana Saarelainen
No image.
Kuraattori
marjaana.saarelainen@uef.fi
0133305954
Joensuu Tulliportin koulu 130/Länsikadun koulu

Jasmiitta Saarikorpi
No image.
Tuntiopettaja
jasmiitta.saarikorpi@uef.fi
0294452755
Joensuu Tulliportin koulu 277

Raija Savolainen
No image.
Lehtori, luokanopettaja 1-2C
raija.savolainen@uef.fi
0294452806
Joensuu Länsikadun koulu 1114

Tuire Silvennoinen
No image.
Lehtori, erityisopettaja luokat 1-6
tuire.silvennoinen@uef.fi
0294452096
Joensuu Länsikadun koulu 2018

Paavo Sivonen
No image.
Tuntiopettaja, käsityö ja liikunta
paavo.sivonen@uef.fi
0294452815
Joensuu Länsikadun koulu

Elena Snellman
No image.
Koulunkäyntiohjaaja
elena.snellman@uef.fi
Joensuu Länsikadun koulu

Sari Soininen
No image.
Lehtori
sari.soininen@uef.fi
0294452717
Joensuu Tulliportin koulu 263

Ulla Sten
No image.
Tuntiopettaja, käsityö ja liikunta
ulla.sten@uef.fi
0294452069
Joensuu Länsikadun koulu

Antti Stützle
No image.
Siviilipalvelusmies
antti.stutzle@uef.fi
0503257684
Joensuu Länsikadun koulu

Ritva Tolvanen
No image.
Lehtori
ritva.tolvanen@uef.fi
0294452730
Joensuu Tulliportin koulu 264

Mirja Valtonen
No image.
Lehtori
mirja.valtonen@uef.fi
0294452760
Joensuu Tulliportin koulu 251

Peter Vatanen
No image.
Lehtori
peter.vatanen@uef.fi
0294452757
Joensuu Tulliportin koulu 181

Päivi Vesala
No image.
Lehtori, luokanopettaja 5B
paivi.vesala@uef.fi
0294452141
Joensuu Länsikadun koulu 2016