Metsätieteiden osaston toimisto

Osaston johto

Jouni Pykäläinen
No image.
Nimike
Professori, metsätieteiden osaston johtaja
Sähköposti
jouni.pykalainen@uef.fi
GSM-numero
0503826094
Suora numero
+358294453261
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 364
LinkedIn
ResearchGate

Jukka Malinen
No image.
Nimike
Yliopistotutkija, metsätieteiden osaston varajohtaja
Sähköposti
jukka.malinen@uef.fi
GSM-numero
0505226469
Suora numero
+358294453353
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 370
LinkedIn
ResearchGate
Blogger

Opiskelijapalvelut

Noora Ala-Aho
No image.
Nimike
Suunnittelija
Sähköposti
noora.ala-aho@uef.fi
GSM-numero
0504420779
Suora numero
+358294453459
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 352

Pauliina Karvinen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Sähköposti
pauliina.karvinen@uef.fi
GSM-numero
0504422572
Suora numero
+358294453479
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 371

Marjoriitta Möttönen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Sähköposti
marjoriitta.mottonen@uef.fi
GSM-numero
0504423031
Suora numero
+358294453504
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 365

Markku Ropo
No image.
Nimike
Amanuenssi
Sähköposti
markku.ropo@uef.fi
GSM-numero
0504423432
Suora numero
+358294453522
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 276

Anne Tikkanen
No image.
Nimike
Toimistosihteeri
Sähköposti
anne.tikkanen@uef.fi
GSM-numero
0504424099
Suora numero
+358294453030
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 360

Taloushallintopalvelut

Ritva Mustonen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
ritva.mustonen@uef.fi
GSM-numero
0504422986
Suora numero
+358294453503
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 362

Laboratoriopalvelut

Risto Ikonen
No image.
Nimike
Laboratorioteknikko
Sähköposti
risto.ikonen@uef.fi
GSM-numero
0503544337
Suora numero
+358503544337
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 216

Leena Kuusisto
No image.
Nimike
Erikoislaboratoriomestari
Sähköposti
leena.kuusisto@uef.fi
GSM-numero
0504372801
Suora numero
+358294453486
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 216

Maini Mononen
No image.
Nimike
Laboratorioteknikko
Sähköposti
maini.mononen@uef.fi
GSM-numero
0503655939
Suora numero
+358294453502
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 380

Jarmo Pennala
No image.
Nimike
Laboratoriovastaava
Sähköposti
jarmo.pennala@uef.fi
GSM-numero
0504423335
Suora numero
+358294453515
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 276