Professorit ja yliopistotutkijat

 

Zhenming Ge
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
zhenming.ge@uef.fi
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 288

Antti Haapala
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
antti.haapala@uef.fi
GSM-numero
0445202849
Suora numero
+358445202849
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 377
LinkedIn
ResearchGate

Henrik Heräjärvi
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
henrik.herajarvi@uef.fi
GSM-numero
0504658223
Suora numero
+358504658223
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 369
LinkedIn
ResearchGate

Teppo Hujala
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
teppo.hujala@uef.fi
GSM-numero
0503367457
Suora numero
+358503367459
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 381
LinkedIn
ResearchGate

Jyrki Kangas
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
jyrki.kangas@uef.fi
GSM-numero
0503449888
Suora numero
+358294453085
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 386
LinkedIn
ResearchGate

Timo Karjalainen
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
timo.karjalainen@luke.fi
GSM-numero
0503293688
Suora numero
+358503293688
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 366
LinkedIn
ResearchGate

Antti Kilpeläinen
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
antti.kilpelainen@uef.fi
GSM-numero
0503823263
Suora numero
+358294453015
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 281
LinkedIn
ResearchGate
Blogger

Matti Koivula
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
matti.koivula@uef.fi
GSM-numero
0503472191
Suora numero
+358294453161
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 286
LinkedIn
ResearchGate

Lauri Korhonen
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
lauri.korhonen@uef.fi
Suora numero
+358294453170
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 382
ResearchGate
Blogger

Jari Kouki
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
jari.kouki@uef.fi
GSM-numero
0505385373
Suora numero
+358294453483
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 267
ResearchGate

Petri Kärenlampi
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
petri.karenlampi@uef.fi
GSM-numero
0504422752
Suora numero
+358294453489
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 220
ResearchGate

Tarja Lehto
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
tarja.lehto@uef.fi
GSM-numero
0504422818
Suora numero
+358294453491
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 282
ResearchGate

Katri Luostarinen
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
katri.luostarinen@uef.fi
GSM-numero
0504422924
Suora numero
+358294453495
Huoneen tiedot
Joensuu Metla 116
ResearchGate

Jukka Malinen
No image.
Nimike
Yliopistotutkija, metsätieteiden osaston varajohtaja
Sähköposti
jukka.malinen@uef.fi
GSM-numero
0505226469
Suora numero
+358294453353
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 370
LinkedIn
ResearchGate
Blogger

Matti Maltamo
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
matti.maltamo@uef.fi
GSM-numero
0504422941
Suora numero
+358294453496
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 387

Blas Mola
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
blas.mola@uef.fi
GSM-numero
0504422974
Suora numero
+358294453501
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 376
LinkedIn
ResearchGate
Blogger

Petteri Packalen
No image.
Nimike
Apulaisprofessori
Sähköposti
petteri.packalen@uef.fi
GSM-numero
0504423233
Suora numero
+358294453510
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 385A
LinkedIn
ResearchGate

Teijo Palander
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
teijo.s.palander@uef.fi
GSM-numero
0504423302
Suora numero
+358294453511
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 368
ResearchGate
Blogger

Ari Pappinen
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
ari.pappinen@uef.fi
GSM-numero
0504382527
Suora numero
+358294453512
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 375
LinkedIn
ResearchGate

Heli Peltola
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
heli.peltola@uef.fi
GSM-numero
0405880005
Suora numero
+358294453514
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 284
LinkedIn
ResearchGate
Blogger

Sari Pitkänen
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
sari.k.pitkanen@uef.fi
GSM-numero
0503634540
Suora numero
+358294453517
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 367
ResearchGate

Timo Pukkala
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
timo.pukkala@uef.fi
GSM-numero
0504423372
Suora numero
+358294453519
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 374
Blogger

Jouni Pykäläinen
No image.
Nimike
Professori, metsätieteiden osaston johtaja
Sähköposti
jouni.pykalainen@uef.fi
GSM-numero
0503826094
Suora numero
+358294453261
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 364
LinkedIn
ResearchGate

Jukka Tikkanen
No image.
Nimike
Tutkimusjohtaja
Sähköposti
jukka.tikkanen@uef.fi
GSM-numero
0505942049
Suora numero
+358505942049
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 385B
ResearchGate

Olli-Pekka Tikkanen
No image.
Nimike
Yliopistotutkija
Sähköposti
olli-pekka.tikkanen@uef.fi
GSM-numero
0469210746
Suora numero
+358469210746
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 271B
ResearchGate
Blogger

Timo Tokola
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
timo.tokola@uef.fi
GSM-numero
0504015835
Suora numero
+358294453533
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 363
LinkedIn
ResearchGate
Blogger

Eeva-Stiina Tuittila
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
eeva-stiina.tuittila@uef.fi
GSM-numero
0504424299
Suora numero
+358294453535
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 289
LinkedIn
ResearchGate
Blogger