OPINTOHALLINTO

Leena Leskinen
No image.
Nimike
Koulutusjohtaja
Nimikeen lisätietoja
- avoin yliopisto-opetus
Sähköposti
leena.leskinen@uef.fi
GSM-numero
0400970784
Suora numero
0294457003
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 2 krs

Taina Alava-Pajarinen
No image.
Nimike
Taloussihteeri
Sähköposti
taina.alava@uef.fi
GSM-numero
0505708423
Suora numero
0294457067
Huoneen tiedot
Joensuu Metla 1104

Tiina Juurela
No image.
Nimike
suunnittelija, opinto-ohjaaja
Nimikeen lisätietoja
- opinto-ohjaus, oppilaitosyhteistyö, ortodoksinen teologia, yleinen teologia
Sähköposti
tiina.juurela@uef.fi
GSM-numero
0503893697
Suora numero
0294457064
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2 krs

Terhi Keltanen
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- toimivapaalla 22.8.2019 alkaen
Sähköposti
terhi.keltanen@uef.fi
GSM-numero
0503291684
Suora numero
0294457116
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2 krs

Timo Kemppainen
No image.
Nimike
suunnittelija, opinto-ohjaaja
Nimikeen lisätietoja
- yhteistyöoppilaitostoiminta, opinto-ohjaus, kansanterveystiede, terveyden edistäminen ja terveystieto
Sähköposti
timo.kemppainen@uef.fi
GSM-numero
0504317430
Suora numero
0294457012
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 2 krs

Eeva Kykkänen
No image.
Nimike
Markkinointisihteeri
Sähköposti
eeva.kykkanen@uef.fi
GSM-numero
0504342921
Suora numero
0294457117
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2 krs

Raija Pappila
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- tietojärjestelmät, verkkosivut
Sähköposti
raija.pappila@uef.fi
GSM-numero
0403553995
Suora numero
0294457026
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 2 krs

Leila Saramäki
No image.
Nimike
Suunnittelija, opinto-ohjaaja
Nimikeen lisätietoja
- opinto-ohjaus, lukioyhteistyö
Sähköposti
leila.saramaki@uef.fi
GSM-numero
0405162572
Suora numero
0294457027
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 2 krs

Elsi Similä
No image.
Nimike
Suunnittelija
Nimikeen lisätietoja
- jatkuvan oppimisen koordinaatio
Sähköposti
elsi.simila@uef.fi
GSM-numero
0504133252
Suora numero
0294457015
Huoneen tiedot
Kuopio Bioteknia 2krs