OPPIMINEN

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@uef.fi

Sari Hakkarainen

Suunnittelija
0294 45 7048
sari.hakkarainen@uef.fi
Joensuu Aurora 237
Vastuualueet: Avoin yliopisto, kasvatustieteet

Tiina Immonen

Suunnittelija
0294 45 7049
tiina.immonen@uef.fi
Joensuu Aurora 233
Vastuualueet: Avoin yliopisto

Tiina Juurela

Suunnittelija, opinto-ohjaaja
0294 45 7064
tiina.juurela@uef.fi
Joensuu Aurora -
Vastuualueet: Avoin yliopisto, opinto-ohjaaja

Raili Karvinen

Koulutussihteeri
0294 45 7051
raili.karvinen@uef.fi
Joensuu Aurora 220/9
Vastuualueet: Avoin yliopisto

Marjaana Mukkala

Suunnittelija
0294 45 7068
marjaana.mukkala@uef.fi
Joensuu Aurora 242
Vastuualueet: Avoin yliopisto, kauppatiede, matkailu, henkilöstöasiat

Leila Peiponen

Suunnittelija
0294457060
leila.peiponen@uef.fi
Joensuu Aurora 243
Vastuualueet: Avoin yliopisto, työ- ja organisaatiopsykologia

Päivi Puustjärvi-Soininen

Suunnittelija
0294 45 7035
paivi.puustjarvisoininen@uef.fi
Kuopio Tietoteknia 2449
Vastuutehtävät: Avoin yliopisto, kieli- ja viestintäopinnot

Sari Ryynänen

Koulutussihteeri
0294 45 7053
sari.ryynanen@uef.fi
Joensuu Aurora 220/7
Vastuualueet: Avoin yliopisto, työ- ja organisaatiopsykologia, oikeuspsykologia

Paula Savolainen

Projektisihteeri
0294457013
paula.j.savolainen @uef.fi
Savonlinna B335

Eija Viiliäinen

Koulutussihteeri
0294 45 7054
eija.viiliainen@uef.fi
Joensuu Aurora 220/8
Vastuualueet: Avoin yliopisto, kasvatustieteet