Terveys ja hyvinvointi

Anna Hartikainen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
anna.hartikainen@uef.fi
GSM-number
0407741320
Direct number
0294457107
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2402

Jonna-Carita Kanninen
No image.
Role
suunnittelija
Email
jonna-carita.kanninen@uef.fi
GSM-number
0504770084
Direct number
0294457005
Room info
Kuopio Tietoteknia 2405

Katja Koukkari
No image.
Role
Suunnittelusihteeri
Email
katja.koukkari@uef.fi
GSM-number
0403553158
Direct number
0294457092
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2446

Annamari Lastunen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
annamari.lastunen@uef.fi
GSM-number
0504412179
Direct number
0294457110
Room info
Kuopio Tietoteknia 2435

Kari Pasanen
No image.
Role
Tutkijaopettaja
Email
kari.pasanen@uef.fi
GSM-number
0505284665
Direct number
0294457106
Room info
Kuopio Tietoteknia 2439

Anne M Pennanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Role details
- farmasia, lääkehoidon arviointi, LHKA Advanced, lääkitysturvallisuus
Email
annemaarit.pennanen@uef.fi
GSM-number
0503837422
Direct number
0294457095
Room info
Kuopio Tietoteknia 2405

Tiina Pyrstöjärvi
No image.
Role
Suunnittelija
Email
tiina.pyrstojarvi@uef.fi
GSM-number
0403553921
Direct number
0294457044
Room info
Kuopio Tietoteknia 2434

Lea Tuomainen
No image.
Role
Johtaja
Role details
-työnohjaaja, työyhteisösovittelija, psykoterapeuttikoulutukset
Email
lea.tuomainen@uef.fi
GSM-number
0407223281
Direct number
0294457029
Room info
Kuopio Tietoteknia 2438

Marika Tuupainen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
marika.tuupainen@uef.fi
GSM-number
0503414170
Direct number
0294457089
Room info
Tietoteknia 2404

Ville Valkonen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
ville.valkonen@uef.fi
GSM-number
0503224174
Direct number
0294457019
Room info
Kuopio Tietoteknia

Soile Virtanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
soile.virtanen@uef.fi
GSM-number
0403552304
Direct number
0294457024
Room info
Kuopio Tietoteknia 2433

Sari Zitting-Rissanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
sari.zitting-rissanen@uef.fi
GSM-number
0408678532
Direct number
0294457105
Room info
Kuopio Tietoteknia 2447A