STAFF

Sari Hakkarainen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
sari.hakkarainen@uef.fi
GSM-number
0504668554
Direct number
0294457048
Room info
Joensuu, Aurora 237

Anna Hartikainen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
anna.olkkonen@uef.fi
GSM-number
0407741320
Direct number
0294457107
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2402

Karitta Hartikainen
No image.
Role
suunnittelija
Email
karitta.hartikainen@uef.fi
GSM-number
0503589239
Direct number
0294457004
Room info
Joensuu Aurora 1

Tiina Immonen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
tiina.immonen@uef.fi
GSM-number
0504930323
Direct number
0294457049
Room info
Joensuu, Aurora 233

Sanna Iskanius
No image.
Role
Koulutusjohtaja
Email
sanna.iskanius@uef.fi
GSM-number
0503823801
Room info
Joensuu Aurora 279

Tiina Juurela
No image.
Role
Suunnittelija
Email
tiina.juurela@uef.fi
GSM-number
0503893697
Direct number
0294457064
Room info
Aurora, Joensuu

Heli Kaarniemi
No image.
Role
Suunnittelija
Email
heli.kaarniemi@uef.fi
GSM-number
0503228644
Direct number
0294457080
Room info
Joensuu, Aurora

Pauli Kallio
No image.
Role
Suunnittelija
Email
pauli.kallio@uef.fi
GSM-number
0504652054

Helena Karisto-Lautanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
helena.karisto@uef.fi
GSM-number
0403553906
Direct number
0294457037
Room info
Kuopio Tietoteknia 2415

Eeva Karttunen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
eeva.karttunen@uef.fi
GSM-number
0503619284
Direct number
0294457102
Room info
Joensuu, Aurora 239

Ulla Kekäläinen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
ulla.kekalainen@uef.fi
GSM-number
0403553936
Direct number
0294457039
Room info
Kuopio Tietoteknia 2415

Terhi Keltanen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
terhi.keltanen@uef.fi
GSM-number
0503291684
Direct number
0294457116
Room info
Joensuu, Aurora 236

Päivi Koivuselkä-Sallinen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
paivi.koivuselka-sallinen@uef.fi
GSM-number
0503619254
Direct number
0294457086
Room info
Joensuu, Aurora 220/5

Pia Koponen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
pia.koponen@uef.fi
GSM-number
0403552116
Direct number
0294457040
Room info
Kuopio Tietoteknia 2424

Tuula Korhonen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
tuula.korhonen@uef.fi
GSM-number
0503846956
Direct number
0294457062
Room info
Joensuu, Aurora

Sonja Kortelainen
No image.
Role
suunnittelija
Email
sonja.kortelainen@uef.fi
GSM-number
0504339254
Direct number
0294457013
Room info
Joensuu, Aurora 275

Katja Koukkari
No image.
Role
Suunnittelusihteeri
Email
katja.koukkari@uef.fi
GSM-number
0403553158
Direct number
0294457092
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2446

Eeva Kykkänen
No image.
Role
Markkinointisihteeri
Email
eeva.kykkanen@uef.fi
GSM-number
0504342921
Direct number
0294457117
Room info
Joensuu, Aurora I 230

Riitta Laasonen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
riitta.laasonen@uef.fi
GSM-number
0504668522
Direct number
0294457059
Room info
Joensuu, Aurora 220/4

Annamari Lastunen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
annamari.lastunen@uef.fi
GSM-number
0504412179
Direct number
0294457110
Room info
Kuopio Tietoteknia 2435

Leena Leskinen
No image.
Role
Koulutusjohtaja
Email
leena.leskinen@uef.fi
GSM-number
0400970784
Direct number
0294457003
Room info
Kuopio Tietoteknia 2413

Maria Luojus
No image.
Role
Suunnittelija
Email
maria.luojus@uef.fi
GSM-number
0403553388
Direct number
0294457036
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2432

Marjaana Mukkala
No image.
Role
Suunnittelija
Email
marjaana.mukkala@uef.fi
GSM-number
0503637505
Direct number
0294457068
Room info
Joensuu, Aurora 242

Maija Mustonen
No image.
Role
kouluttaja
Email
maija.r.mustonen@uef.fi
GSM-number
4147356
Room info
Joensuun Aurora

Merja Mäkitalo
No image.
Role
Suunnittelija
Email
merja.makitalo@uef.fi
GSM-number
0403553387
Direct number
0294457041
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2436

Marja-Liisa Niemi
No image.
Role
Suunnittelija
Email
marja-liisa.niemi@uef.fi
GSM-number
0403552336
Direct number
0294457045
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2435

Raija Pappila
No image.
Role
Suunnittelija
Email
raija.pappila@uef.fi
GSM-number
0403553995
Direct number
0294457026
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2410/b

Kari Pasanen
No image.
Role
Tutkijaopettaja
Email
kari.pasanen@uef.fi
GSM-number
0505284665
Direct number
0294457106
Room info
Kuopio Tietoteknia 2439

Leila Peiponen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
leila.peiponen@uef.fi
GSM-number
0505248199
Direct number
0294457060
Room info
Joensuu, Aurora 232

Katja Peltoniemi
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
katja.peltoniemi@uef.fi
GSM-number
0403553905
Direct number
0294457018
Room info
Kuopio Tietoteknia 2442

Anne M Pennanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Role details
- farmasia, lääkehoidon arviointi, LHKA Advanced, lääkitysturvallisuus
Email
annemaarit.pennanen@uef.fi
GSM-number
0503837422
Direct number
0294457095
Room info
Kuopio Tietoteknia 2405

Arttu Puhakka
No image.
Role
Suunnittelija
Email
arttu.puhakka@uef.fi
GSM-number
0504064310
Direct number
0294457108
Room info
Joensuu, Aurora 278

Helka Pukarinen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
helka.pukarinen@uef.fi
GSM-number
0403553934
Direct number
0294457042
Room info
Kuopio Tietoteknia 2426

Päivi Puustjärvi-Soininen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
paivi.puustjarvisoininen@uef.fi
GSM-number
0403553904
Direct number
0294457035
Room info
Kuopio Tietoteknia 2449

Senni Pykäläinen
No image.
Role
koulutussihteeri
Email
senni.pykalainen@uef.fi
GSM-number
0505973936
Direct number
0294457006
Room info
Joensuu, Aurora 220/1

Tiina Pyrstöjärvi
No image.
Role
Suunnittelija
Email
tiina.pyrstojarvi@uef.fi
GSM-number
0403553921
Direct number
0294457044
Room info
Kuopio Tietoteknia 2434

Marja Randelin
No image.
Role
suunnittelija
Email
marja.randelin@uef.fi
GSM-number
0403553920
Direct number
0294457033
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2439

Heli Reijonen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
heli.reijonen@uef.fi
GSM-number
0504677220
Direct number
0294457056
Room info
Joensuu, Aurora 231

Lasse Reijonen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
lasse.reijonen@uef.fi
GSM-number
0505650305
Direct number
0294457083
Room info
Joensuu, Aurora 221/2

Sari Riikonen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
sari.riikonen@uef.fi
GSM-number
0504668599
Direct number
0294457057
Room info
Joensuu, Aurora 220/6

Sari Ryynänen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
sari.ryynanen@uef.fi
GSM-number
0504668611
Direct number
0294457053
Room info
Joensuu, Aurora 220/7

Jori Sara-Aho
No image.
Role
Kouluttaja
Email
jori.sara-aho@uef.fi
GSM-number
0505936354
Direct number
0294457070
Room info
Joensuu Aurora

Leila Saramäki
No image.
Role
Suunnittelija, opinto-ohjaaja
Email
leila.saramaki@uef.fi
GSM-number
0405162572
Direct number
0294457027
Room info
Kuopio Tietoteknia 2412

Sanna Soppela
No image.
Role
Suunnittelija
Email
sanna.soppela@uef.fi
GSM-number
0505903766
Direct number
0294457071
Room info
Joensuu, Aurora 257/4

Riitta Sutinen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
riitta.sutinen@uef.fi
GSM-number
0503418524
Direct number
0294457100
Room info
Kuopio, Tietoteknia 2455

Tuula Tanskanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
tuula.tanskanen@uef.fi
GSM-number
0403553950
Direct number
0294457047
Room info
Kuopio Tietoteknia 2423

Irina Tere
No image.
Role
Kouluttaja
Email
irina.tere@uef.fi
GSM-number
0504095548
Direct number
0294457085
Room info
Joensuu Aurora

Lea Tuomainen
No image.
Role
Johtaja
Role details
-työnohjaaja, työyhteisösovittelija, psykoterapeuttikoulutukset
Email
lea.tuomainen@uef.fi
GSM-number
0407223281
Direct number
0294457029
Room info
Kuopio Tietoteknia 2438

Seija Tuominen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
seija.tuominen@uef.fi
GSM-number
0504678433
Direct number
0294457058
Room info
Joensuu, Aurora 234

Marika Tuupainen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
marika.tuupainen@uef.fi
GSM-number
0503414170
Direct number
0294457089
Room info
Tietoteknia 2404

Ville Valkonen
No image.
Role
Suunnittelija
Email
ville.valkonen@uef.fi
GSM-number
0503224174
Direct number
0294457019
Room info
Kuopio Tietoteknia

Iiris Vesala
No image.
Role
koulutussihteeri
Email
iiris.vesala@uef.fi
GSM-number
0505127364
Direct number
0294457008
Room info
Aurora I, huone 276

Eija Viiliäinen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
eija.viiliainen@uef.fi
GSM-number
0504678371
Direct number
0294457054
Room info
Joensuu, Aurora 220/8

Soile Virtanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
soile.virtanen@uef.fi
GSM-number
0403552304
Direct number
0294457024
Room info
Kuopio Tietoteknia 2433

Sari Zitting-Rissanen
No image.
Role
Koulutussihteeri
Email
sari.zitting-rissanen@uef.fi
GSM-number
0408678532
Direct number
0294457105
Room info
Kuopio Tietoteknia 2447A

Seija Okulov
No image.
Role
Suunnittelija
Email
seija.okulov@uef.fi
GSM-number
0403553920
Direct number
0294457033
Room info
Kuopio Tietoteknia 2456

Email format: etunimi.sukunimi@uef.fi


Joensuu Campus
Aurora,
Yliopistokatu 2 A, 2. floor,
P.O. Box 111
FI-80101 Joensuu, Finland
050 529 8665
0294 457 043 (Open university)

Kuopio Campus
Tietoteknia,
Savilahdentie 6 B, 2. floor
P.O. Box 1627
FI-70211 Kuopio, Finland
050 374 6116
0294 457 028 (Open university)

Savonlinna Campus
Kuninkaankartanonk. 7
P.O. Box 86
FI-57101
Savonlinna, Finland
050 558 0601
Faksi 02 94 45 7312

aducate-info@uef.fi